עורך דין בתחום צוואות וירושות

משרד עורכי דין לייזר דויד ושות' מתמחה בתחום צוואות והירושות, עריכת צוואות, ניהול תיקי צוואות מורכבים והוצאתם אל הפועל. במשרד צוות מעולה ומקצועי של עורכי דין המעניקים שירות כתיבת ועריכת צוואות.

 

עורך דין בתחום צוואות וירושות | עו"ד דויד לייזר
עורך דין בתחום צוואות וירושות

זקוקים לשירות כתיבת צוואה, עריכת צוואה או מימוש צוואה? עורך דין בתחום צוואות וירושות יספק לכם את כל השירותים הללו באופן מקצועי ויעיל

צוות המשרד הכולל את עו"ד דויד לייזר בראשו בעלי ניסיון רב בדיני צוואות וירושות וכן מתמחים בתחום העזבון. שלושת התחומים: צוואות, ירושות ועזבון הם המחייבים טיפול ורגיש אך ללא התפשרות על מקצועיות, במקרים אלו פנייה לעורך דין מקצועי ואמין היא הכרחית ודורשת מקוריות ויצירתיות לצורך הצלחה בהליכים משפטיים.

צוואה – היא מסמך בו אדם מעלה על הכתב מה ייעשה ברכושו לאחר מותו

ירושות – תחום דיני הירושות כולל בתוכו הליכים מורכבים לאור העובדה שהמצווה כבר אינו בין החיים

עיזבון – מנהל העזבון נקבע ע"י בתי המשפט בישראל, מנהל העזבון כפוף להוראות בית המשפט וערוך לבצע פעולות שונות לפי צו הירושה או הצוואה, ישנם שני סוגי מנהלי עזבונות, מנהל עזבון זמני – אשר ממונה ע"י בתי המשפט לצורך פעולות דחופות לצורך שמירת נכסי העיזבון וממונה לתקופה של עד שישה חודשים, ניתן לקבל הארכה בנסיבות מיוחדות.
מנהל עזיבון קבוע – ממונה לאחר קיום צוואת הנפטר במקרים בהם יש צורך לפתרון ממשי כגון: קטין או חסוי בירושה, סכסוך בין אחים, יורש שנעלם או שלא גר בארץ, השקעות כספים במקומות ברחבי הארץ והעולם ועוד.

 

פנו לעורך דין דויד לייזר עורך דין צוואות וקבלו את הייעוץ והלווי המשפטי הטוב ביותר, הצוות ינחה וילווה אתכם בתהליך תוך שמירה מוחלטת על דיסקרטיות.

עורך דין בתחום צוואות וירושות
5 (100%) 2 votes