איך לבחור את הספא השווה ביותר בתל אביב?

החלטתם שאתם רוצים לבלות באחד ממתחמי הספא שבעיר העברית הראשונה? וודאי שמחיפוש מהיר ברשת האינטרנט נוכחתם לגלות כי ישנם אינספור מתחמים יוקרתיים יותר ויוקרתיים פחות אשר מציעים שירות של ספא מפנק, שימוש במתקנים שונים לרבות בריכה וג'קוזי, ארוחת בוקר ועוד.

עתה נשאלת השאלה, כיצד בוחרים את מתחם הספא הטוב ביותר בצורה הנכונה. אז רגע לפני שאתם מקבלים סחרחורת מכמות מתחמי הספא הבלתי נתפסת, להלן מספר טיפים מרכזיים שיעזרו לכם להמר על הסוס הנכון.

האם הספא הוא חלק מיום כיף כולל?

יש שמחפשים להגיע אך ורק למתחם הספא ולא לצאת משם עד לרגע האחרון, ויש שמעוניינים בספא מפנק כחלק מתכנונו של יום כיף כולל ועשיר. כך למעשה, הכול תלוי ברצון שלנו והוא יכול להשפיע רבות על האופן שבו נבחר בספא הנכון.

אם לצורך הדוגמה אתם מחפשים אחר ספא מומלץ בתל אביב שיאפשר לכם לשלב בין פינוק לבין שוטטות ובילוי ברחבי העיר, הרי שמוטב לחפש אחר מתחמי ספא הממוקמים בבתי המלון השונים על קו החוף. בבתי מלון אלו תוכלו לרדת אל הים, ליהנות במסעדות הקרובות ואף להגיע למרכז העיר בהליכה של כרבע שעה לכל היותר.

נגישות וחנייה

בסופו של דבר, חשוב תמיד שנזכור אחר כי תל אביב היא עיר שאיננה נוחה לבאים ברכב, וזאת גם בלשון המעטה. על כן, חשוב לוודא מול מתחם הספא שמצאתם כי אכן מובטחת לכם חניה פרטית לבאי הספא, וזאת כדי ליהנות ממקסימום נוחיות. וודאי שלא הייתם רוצים לפקוד את הספא כדי להתרענן ולהירגע, ולמעשה לחפש חניה דקות ממושכות ולתת לעצבים לטפס בהדרגה.

המתחמים שבהם לרוב ניתן למצוא חניה פרטית הינם אלו הממוקמים בבתי המלון, אך גם מתחמים במחירים נוחים יותר אשר נמצאים באזורי התעשייה, יכולים להציע לכם חניה בשפע השמורה לבאי הספא.

לא מוותרים על עיסוי מקצועי

עד כמה שענף העיסוי דורש הכשרה מקצועית, הרי שלצערנו הוא גם נחשב לפרוץ יחסית. בתי ספא רבים אינם מקפידים על שכירת שירותיהם של מעסים למודי ניסיון ובעלי ההכשרה הנדרשת. לצד העובדה שאין הדבר חוקי, הרי שעיסוי לא מקצועי עלול שלא להועיל לפציינט ואף להוביל לנזקים פיזיים.

על כן, אל תחושו מבוכה או חוסר נוחות מלבקש את הצגת תעודת המקצוע. כל בית ספא המכבד את עצמו, ישמח להציג עבורכם את תעודות ההכשרה ולהבטיח לכם כי אתם אכן תיהנו מעיסוי שנעשה על ידי איש מקצוע מיומן.

עריכת סקר שוק

הקפידו שיהיו לכם כמה מתחמי ספא לבחירה. ערכו סקר שוק ובדקו את טווחי המחיר. זכרו כי מדובר בענף תחרותי למדי ושרבים ינסו להילחם על מקומכם איתם באמצעות דילים ומבצעים שווים. נסו לחפש אחר חבילות המשלבות בין ספא לארוחת בוקר, שימוש במתקני הספא ואף בתי ספא המציעים דילים מיוחדים של ספא פלוס לינה.