איך לבחור נכון אולם אירועים

הבחירה הכי חשובה שתצטרכו לקבל

לקראת אירוע גדול יש כל כך הרבה דברים שצריך לחשוב עליהם. איזו שמלה ללבוש, כיצד לעצב את ההזמנות, איפה להצטלם לקראת האירוע ואיך לעצב את החופה. עם זאת, כל הבעיות האלו מתגמדות לקראת השאלה הגדולה ביותר: איפה יתקיים האירוע. אירוע גדול כמו חתונה או חינה הם אירועים של פעם בחיים ובעיקר חתונות זוכות להפקה לא קטנה שמעבר למפגש מייחד בין שני אנשים היא מסיבה משוגעת עם שלל אטרקציות. בחירת המקום חשובה כי היא זו שקובעת את תאריך אותו מיד כל החוג החברתי הקרוב והרחוק משריינים כדי שיידעו מתי הם צריכים לעשות שמח. יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון בבחירת אולמות אירועים מתאימים כדי לבצע בחירה נכונה.

מה הפרמטרים עליהם יש להסתכל לפני בחירת אולם אירועים?

 

  • כשבוחרים גן אירועים חשוב להסתכל קודם כל על התפאורה והעיצוב הכולל. כל אולם אירועים משרה אווירה אחרת שיכול להתאים לזוג אחר. יש זוגות שרוצים אולם אירועים יוקרתי, יש זוגות שיעדיפו משהו פחות נוצץ ויותר אינטימי ומשפחתי, אנשים רבים יעדיפו אולמות שכוללים גן קטן או אולמות שנמצאים במיקומים נוחים יותר. ישנם אולמות אירועים כמו ריי אירועים שמציעים שילוב בין כמה פרמטרים וכך הבעיות נפתרות בקלות.
  • אולם אירועים חשוב מאוד לא רק מבחינת העיצוב שלו אלא מבחינת האוכל שהוא מספק. מחירי המנות בישראל לא זולים ואפשר לראות כיצד 250 שקלים זה מחיר הגיוני עבור מנה אחת כמעט בכל האולמות. אין בעיה לשלם מחיר כזה על אירוע של פעם בחיים אך מה שאנחנו מקבלים צריך להיות בהתאם.
  • משלב הבופט ועד הקינוחים, הכל צריך להיות אסתטי בעין וטעים בבטן. אמנם חלק גדול מהאנשים מגיעים בשביל החוויה וחלוקת הכבוד עם הזוג החדש, כאשר מדובר במסיבה מגניבה עם אלכוהול שלא נגמר, אך כולם יעידו שמה שקובע באמת את טיב החתונה היא איכות האוכל. ישנם אולמות אירועים רבים כמו ריי אירועים שמציעים לכם להגיע לטעום ולהתרשם בעצמכם

איך לבחור נכון אולם אירועים

מה האופציות בבחירת אולם אירועים ומה ההבדל ביניהם לגן אירועים?

גן אירועים הוא גן פתוח, תחת כיפת השמיים ברובו, שמאפשר לחגוג אירועים באווירה קצת אחרת. האווירה יותר משוחררת, יותר פתוחה, העיצוב בדרך כל למעט שונה והכל מרגיש יותר מרווח. גן אירועים לא תמיד יהיה בחירה טובה יותר מאולמות אירועים בעיקר בגלל מזג האוויר שלא תמיד נוח. אולמות אירועים נבדלים זה מזה בעיקר בגודל ובעיצוב וגם בגין השירותים שהם מציעים לחוגגים. לצד אולמות גדולים מאוד יש אולמות קטנים יותר של עד 250 מוזמנים, יש אולמות יותר צעירים ואולמות יותר רציניים, יש אולמות אירועים שגמישים עם עיצוב התפאורה לצד אל ושלא וגם כאלו שמציעים שירותי הפקה שכוללים הגברה ותאורה.