איך מתכננים יום גיבוש לעובדים?

לפחות אחת לשנה מומלץ לצאת משגרת העבודה הרגילה ולצאת לבלות ביום גיבוש יחד עם העובדים, בין אם מדובר בעסק קטן, בינוני או ענק. שגרה יכולה להיות מאוד שוחקת בקרב העובדים וליציאה ממנה מדי פעם יש המון יתרונות, כגון: העלאת המורל והמוטיבציה, דבר אשר בא לידי ביטוי במהלך העבודה, כך שגם המעסיקים נהנים מן ההשפעות של ימי גיבוש לעובדים. כמו כן, ימי גיבוש יוצרים תחושת הערכה בקרב העובדים מן צוות ההנהלה ואין אדם שלא רוצה להרגיש מוערך ושמוקירים את עבודתו למען העסק.

אז, איך מתכננים יום גיבוש לעובדים? מהן הפעילויות שאסור לכם לפספס במסגרת יום כיף או גיבוש לעובדים? את כל התשובות תקבלו כאן.

איך מתכננים יום גיבוש לעובדים?

ימי גיבוש לעובדים – מאיפה מתחילים?

כדי לבחור את המקום בו יתקיים יום גיבוש לעובדים צריך לחשוב על כמה פרמטרים: בני כמה העובדים? איזה סגנון של פעילויות יכולות להתאים להם? מהי כמות העובדים? בסופו של דבר פחות מתאים לקחת 20 עובדים צעירים מחברת היי טק לאיזושהי הרצאה כבדה ולכן צריך לחשוב מה יכול להתאים לקהל היעד, בדיוק כפי שמתאימים קמפיין פרסומי אל קהל המטרה שלו.

במידה ואתם מגיעים מחברה צעירה ומרעננת, יום גיבוש אתגרי בפארק אתגרים לגמרי יכול להתאים לכם. פעילויות ליום גיבוש לקבוצה צעירה כגון: משחקי פיינטבול, משחקי לייזר טאג לגמרי יוציאו את העובדים שלכם מן השגרה ויתנו להם הזדמנות להשתטות וליהנות יחד עם חברי הצוות. ואם לומר את האמת גם קבוצה של אנשים מבוגרים יכולה ליהנות מפעילויות שכאלה, כי בסופו של דבר מי לא אוהב להשתטות ולהרגיש כמו ילד מדי פעם?

בקיצור, כפי שכבר הבנתם, אתם מכירים את העובדים שלכם הכי טוב ואת האופי של החברה שלכם ולכן חשוב שתבחרו בפעילות בהתאם לכך.

 

החלטנו מה אנחנו רוצים, מאיפה ממשיכים עכשיו?

לאחר שהגעתם להחלטה איזה סוג של יום גיבוש אתם רוצים לעשות הגיע הזמן להתחיל לחפש את בעלי המקצוע המתאימים, באמצעות חיפוש בגוגל או בפייסבוק תוכלו להגיע אל אלפי אנשי מקצוע, אך חשוב שתעשו בחירה מושכלת ותגיעו אל מישהו עם המלצות. בקבוצות כגון "מנהלי רווחה" בפייסבוק תוכלו לקבל המלצות על המון אנשי מקצוע המפיקים ימי כיף וגיבוש לעובדים וכמו כן גם כאשר אתם מחפשים שם של עסק בגוגל, תוכלו לראות את דירוג הגולשים וכך תדעו עד כמה הוא מומלץ.

 

במידה והחלטתם להקשיב להמלצתנו ולעשות יום גיבוש בפארק אתגרים, פארק אתגרים אדרנלין בשטח ישמח לארח אתכם ואנו ממליצים עליו עבורכם בחום. אדרנלין בשטח ממוקם בצומת חולון, בפארק יש מתחם משחקי פייטנבול, לייזר טאג, קיר טיפוס, פארק חבלים ועוד. הצוות של המקום מיומן ובעל נסיון עשיר בתחום ימי גיבוש וכיף לעובדים ויודע כיצד ליצור חיבורים וגיבוש בצורה הטובה ביותר בין חברי הצוות.