אירוח בדרום – לא מה שחשבתם

במרחק שעה בלבד מתל אביב ישנו עולם חדש ומלא בכל טוב. אזור הדרום הוא אזור עשיר באוצרות טבע, בפעילויות ובמגוון אטרקציות שהופכות כל חופשה לחופשה מיוחדת ובלתי נשכחת. תוכלו לבחור בחופשה כפרית בקיבוץ עין צורים וליהנות מחוויה משפחתית מהנה במיוחד. עין צורים הוא המקום המושלם לטובת אירוח בדרום ויש בו בדיוק את מה שצריך כדי לתכנן חופשה מוצלחת במיוחד. ניתן לקיים במקום מסיבות שבת חתן, שבת בר מצווה, סופי שבוע בשמירת שבת או סתם חופשה מהנה באמצע השבוע. בחדרי האירוח של קיבוץ עין צורים תמצאו את כל מה שדרוש לאירוח מפנק, שליו ורגוע.אירוח בדרום

חדרי אירוח בדרום לשומרי שבת 

שומרי השבת מתקשים לא פעם למצוא מקום שבו יוכלו להעביר סוף שבוע בנעימים ומבלי לחשוש מחילול שבת. חיפוש מקומות לינה לשומרי שבת הפך להיות משימה לא פשוטה, ולעיתים אנשים מוותרים מראש על חופשה בסופ"ש בשל היעדר מקום מתאים.  מקום אירוח שמותאם לאוכלוסייה שומרת שבת הוא מקום שידאג לספק עבורם ארוחות כשרות וכן חדרים שמאובזרים בכל הציוד הדרוש לשמירת השבת. חדרי האירוח הכפריים של קיבוץ עין צורים מציעים חופשה מפנקת באווירה נעימה ומתאימים במיוחד לאוכלוסייה הדתית. הקיבוץ טובל בצמחיה ירוקה ומספק קייטרינג כשר ואטרקציות המתאימות לכל המשפחה.   

מלון לשבת חתן בדרום

משפחות גדולות שמתכננות חגיגת שבת חתן יודעות שצריך למצוא מקום מספיק גדול שיאכלס את כל המשפחה בכיף ובנעימים. המשימה הזאת לא תמיד קלה כל-כך ויהיו פעמים שהיא אפילו תהיה מורכבת ומעיקה. הסיבה לכך היא שצריך למצוא מלון שהוא גם מספיק גדול, גם יש בו מספיק חדרים פנויים לאותו התאריך, הוא גם נמצא בקרבת בית כנסת, והוא גם מתאים לשומרי שבת. אירוח כפרי בקיבוץ עין צורים הוא מקום מושלם לחגיגות שבת חתן. יש בו כל מה שדרוש כדי שיהיה לכם נעים ונוח וכדי שהחגיגה תהיה באמת שמחה.

אטרקציות לחופשה בדרום

אזור הדרום הוא אזור יפה במיוחד וכולל בתוכו אטרקציות רבות שמתאימות לחופשה משפחתית. מרחבי הטבע בדרום הם עצומים וניתן ליהנות מהם לאורך השנה כולה. בנוסף לטבע מדהים ביופיו, תוכלו לבחור בין טיולי אופניים, טיולי סוסים, טיולים ביערות ובפארקים השונים ועוד. קיבוץ עין צורים נמצא במיקום מצוין מבחינת האטרקציות שבסביבתו ולכן הוא מצוין לחוויה מושלמת של אירוח בדרום. זה אומר שתוכלו ליהנות ממגוון פעילויות שנמצאות ממש בקרבת הקיבוץ. כך תוכלו לבחור אם לתכנן חופשה שקטה ורגועה או דווקא חופשה שבה אין רגע דל.