אלי אסקוזידו מספר על התנדבות למען הקהילה

היום ניתנה תעודת הוקרה למתנדב מאיר שגיא על פעילותו המסורה בקופת חולים כללית ממנהלת מחוז מרכז של קופת חולים כללית. וזאת הזדמנות נהדרת לספר לכם על האדם היקר הזה שפעילות למען הקהילה טבועה בו מילדות .

מאיר נולד בשנת 1942 בקיבוץ חפץ חיים (אז הקיבוץ עוד היה על אדמות גדרה) , בנו של יצחק גרוס – לימים מייסד וראש המועצה הראשון של המועצה שלנו , שהוריש לבנו את הרצון לתרום למען הקהילה ומאיר כבר שנים עוסק בפעילות התנדבותית ציבורית:
בגיל 15 הוא עבר פציעה קשה ותמידית ולא גויס לצבא במקום זה התנדב כנציג פאי ללוות את הגרעין המייסד וההאחזות במבוא מודיעים, אגב למרות שלא גויס לצבא לא ויתר וכסבא החל להתנדב במילואים.. , מאיר משמש כבר שנים בחברה קדישא של המשק ולהבדיל גם כגבאי בית הכנסת וכסופר סת"ם הוא עובר בין הגנים (גם כן בהתנדבות) ומלמד ומפעיל את הילדים בנושא. בין שלל ההתנדבות ועבודתו בדואר גם מצא זמן להגיע באופן קבוע ולהתנדב בקופת חולים כללית ביד בנימין בעבודות המשרדיות הנחוצות .

מעורר השראה לראות אנשים שכל כך אכפתיים ופעילים למען הקהילה . מאיר מאחל לך עוד הרבה שנים של בריאות טובה ופעילות חברתית ענפה. יישר כוח

לקריאת עוד פעילויות התנדבותיות במועצה אזורית נחל שורק, הכנסו לבלוג של ראש מועצת נחל שורק אלי אסקוזידו.