יזם הנדל"ן אמיר יקותיאל

 

אפשר להגיד על היזם אמיר יקותיאל מהוד השרון שהוא חולם חלומות, אבל בניגוד לכל שאר חולמי החלומות, יקותיאל גם מגשים את החלומות שלו. הפרויקטים שיזם בשנים האחרונות שינו ומשנים את הדרך בה מעוצבת תפיסת הנדל"ן של אזור השרון. קחו לדוגמא את הביזנס סנטר שהקמתו מושלמת בחודשים האלו.

 

היתרון בביזנס סנטר

אחד הדברים המהותיים והמרכזיים במיזם החדש שבונה אמיר יקותיאל הוא האפשרות של בעלי משרדים ובעלי עסקים מאזור השרון למקם את מקומות העבודה שלהם ממש ליד הבית, כך בעצם תיחסך הנסיעה המעיקה בבוקר וההשתרכות המעייפת בפקקים שהפכו כעת עם תחילת עבודות הרכבת הקלה, ולפחות לשבע השנים הקרובות לקשים ואיטיים במיוחד. אלמנט נוסף שהודגש בתכנון הביזנס סנטר הוא הקלות, הנגישות והנוחות של השהייה במתחם. כך כאמור מועצמת חווית המשתמש הן של בעלי העסקים והן של קהל הלקוחות – אם זה אנשים שבאים לשופינג ואם כאלו שבאים לפגישות עסקיות במשרדים שבמקום. המודל שעל פיו מתוכנן המרכז הוא מכירת משרדים לתושבי השרון, כך שיוכלו להעביר את מוקד עבודתם מהרצליה פיתוח ומרכזי תעסוקה נוספים בתל אביב להוד השרון. בניגוד לפרויקטים אחרים בהם מושכרים המשרדים בקבוצה, החליטו בא.מ.י יקותיאל לאפשר רכישה של משרדים כולל משרדים קטנים החל משטח של 70 מ"ר וכן לעצב ולתכנן את המשרד בהתאמה אישית.

הפרויקטים של אמיר יקותיאל באזור השרון | בעלי מקצוע מומלצים

 

מתחם ההסתדרות

אזור אחר שאותו מתכננת כרגע חברת א.מ.י יקותיאל הוא מתחם התחנה ברחוב סוקולוב בהוד השרון וגם שם יושם דגש על בנייה בסגנון טמפלרי. בשבועות האחרונים הושלמה עסקת ענק לרכישת שטח שגודלו כ־10 דונם באזור מתחם תחנת הרכבת בהוד השרון. את השטח רכשה בכ־70 מיליון שקלים חברת א.מ.י נדל״ן בשיתוף אופיר גרינברג מהחברה הכלכלית לפיתוח ישראל. על השטח ייבנה מתחם ייחודי ומפואר, הראשון מסוגו באיזור, ויכלול שני בנייני משרדים בהיקף של 20 אלף מ"ר ו7000 מ"ר שטחי מסחר בסגנון טמפלרי, בתכנונה של האדריכלית קיקה בראז. כמו כן בפרויקט שטחי חנייה בגודל 20,000 מ"ר.

 

בעלי החברה, אמיר יקותיאל: "התפיסה שמוליכה אותנו היא שילוב בין כל העולמות על מנת לאפשר לתושבי השרון נוחות, זמינות ובעיקר מיידיות בכל הקשור לחיי היום יום". יקותיאל מציין כי קיימת היום מגמה של חברות ומשרדים לעזוב את תל אביב ולחפש משרדים איכותיים בסביבה עסקית קרובה יותר לאזורי מגורים. "אנו מכירים באטרקטיביות שמציע אזור השרון לחברות הייטק בעיקר, אבל היום עם הנגישות הבעייתית לתל אביב והנגישות הטובה לאזור השרון גם גופים עסקיים אחרים מחפשים את דרכם החוצה. אנו צופים כי המתחם יציע נגישות מצוינת ברכב פרטי ובתחבורה ציבורית וימשוך אליו קהל לקוחות מאזור השרון ותל אביב המחפש שילוב של איכות חיים עם סביבה עסקית מתקדמת״.