בר קוקטיילים לחתונה

בר קוקטיילים לחתונה

כולם כבר יודעים שחתונה היא הפקה ושזה ממש לא קל כמו שזה נדמה – מצד אחד מדובר באירוע של פעם בחיים ומצד שני מדובר באירוע קליל שבא מאהבה, כך שהוא הופך להיות המסיבה הכי טובה בעיר.

לכן, הגשת קוקטיילים בחתונה היא הדרך האולטימטיבית לציון החיבור ההיסטורי. קוקטייל הוא משקה אלכוהולי שכולל מספר משקאות בתוכו, ממש כמו שחתונה כוללת בתוכה מספר אלמנטים שהופכים למקשה אחת. למשל, החתן והכלה הופכים בסופו של הערב משני יחידים למשפחה בחיתוליה.

בר קוקטיילים לחתונות

קוקטייל – זיווג משמיים

עם זאת, ממש כמו במערכת יחסים אנושית לא כל שידוך אלכוהולי הוא מוצלח. וכבר אמרו חכמים שקשה זיווגם של בני ישראל כקריעת ים סוף, כך שגם בתחום הקוקטיילים המשימה לא קלה בכלל. במילים אחרות – כדי להגיע לזיווג משמיים הדרך רצופה מכשולים.

לכן, לפני שאתם מזמינים בר קוקטיילים לחתונה כדאי שתפנו לטובים ביותר בתחום זה – לחברה מקצועית שאצלה האלכוהול הוא לא רק מקצוע ופרנסה, אלא שליחות לכל דבר ועניין שמבוססת על אהבה.

אם אתם מאמינים שהבר הוא החלק שעושה את ההבדל (כלומר הנושא שעליו קם ונופל האירוע), כך שאל לכם להתפשר על פחות משירותי בר מעולים. לכן, עליכם לפנות לחברה שמתאימה את הקוקטיילים לא רק לאופי האירוע, לדרישות של החתן-כלה מבחינת טעם, לעונת השנה בה האירוע מתקיים (חורף או קיץ) אלא גם לקונספט שלו (למשל מבחינת צבעים).

לא מה שאתם מכירים- בר קוקטיילים לחתונות

לכן, אם ברצונכם שבר הקוקטיילים בחתונה שלכם יהיה בדיוק כמו שחלמתם ודמיינתם עליכם לעשות מעשה – לפנות לחברה שבה חושבים על הפרטים הכי קטנים, למשל העיצוב של הבר, סוגי הקוקטיילים שיוגשו בו, הגיל של קהל החוגגים ועוד.

ולא פחות חשוב – לפנות לחברה שמעסיקה צוות ברמנים מקצועי, חייכני, סבלני ומנוסה במגוון של טכניקות ערבוב, מה שמבטיח שאתם והאורחים שלכם תקבלו שירות ברמה ובאיכות ללא פשרות בשילובים שטרם הכרתם, בקוקטיילים שמבוססים על מתכונים מקוריים ובטעמים מיוחדים במינם.

המשמעות היא  שבר הקוקטיילים לחתונה שלכם יותאם באופן אישי לכל דרישה ויהיה חד-פעמי, אבל התוצאה תמיד תהיה זהה –  בר קוקטיילים לחתונה רענן שמקפיץ את האירוע לרמות חדשות.
כך תיהנו מבר קוקטיילים צבעוני, שמח וקליל שיכניס הרבה אור ואהבה לחתונה שלכם.

לסיכום – אם אתם מאמינים שאהבה שלכם מחברת שתי נשמות לאחת אתם חייבים בר קוקטיילים לחתונה . זו ההזדמנות שלכם לציין את החיבור שלכם בצורה ייחודית ומפתיעה. תמיד יהיו כאלה שירימו גבה (לרוב אלו שהופתעו גם מעצם החיבור ביניכם) אבל דבר אחד בטוח –מכיוון שאתם לא כמו כולם מגיע לכם משהו אחר גם בחתונה. מזל טוב !!!