גדרות מעץ לעיצוב הבית וגינה

גדרות מעץ לגינה

בחירת גדר לגינה הוא הפתרון המושלם למי שמעוניין להסתיר את הגינה שלו ועדיין לתת לה מראה טבעי, ישנם מספר דגמים שמתאימים לגינה שלכם, גדרות מעץ ניתן להרכיב ממספר רב של סוגי עץ, איך תדעו מה העץ הכי מתאים לכם? מה הצבע שיראה הכי טבעי בגינה שלכם? כל התשובות בהמשך…

גדרות מעץ הן שילוב של איכות ויופי, גדרות מעץ מאפשרות לנו ליצור אווירה אינטימית ולהדגיש את הייחודיות של הבית, הגינה וסביבתו.

גדרות מעץ ממגוון סוגי עצים

ישנם מגוון סוגי עץ רבים המתאימים לבניית גדרות מעץ לגינה, כל סוג עץ מביא איתו את היחודיות והצבע שלו, לדוגמא עץ האורן: מגיע משפחת העצים הרכים ומשמש לבניית דקים, פרגולות וכל ריהוט מעץ שתרצו, מגיע במספר רמות ונחשב לעץ הפופולארי ביותר בישראל, דורש מעקב וטיפול שוטף.
האיפאה עץ גדול וחזק אשר ברובו גדל בדרום אמריקה, בעל אופי חזק וגוון כהה, משמש ברובו בישראל בתחום הדקים אך מתאים לשימושים רבים ומתאים לכל סוגי העבודות בשל חוזקו ועמידותו במזג אוויר קשה, ישנם סוגים שונים של העץ בגוונים שונים.
עץ המלוק – דומה לתכונותיו לעץ האיפאה בשל חוזקו ועמידותו במזג אוויר קשה, אך מתאפיין בגוון חום טבעי בהיר, משמש לכל סוגי הרהיטים ובמיוחד לבניית קורות גג בשל חוזקו.

דוגלס פיר – עץ חזק ועמיד, צבעו הטבעי הוא חום אדמדם בהיר, נראה רבות בתחום הפרגולות ומבני עץ בישראל.

 

עיצוב ותכנון נכון של הגדר

עיצוב ותכנון נכון של בניית הגדר שלכם מתחילה בפגישה הראשונה, מבצעים התאמה אישית לצרכים, לתקציב ולדגמים שיכולים להתאים, יועץ מקצועי יראה לכם את כל סוגי העצים שיכולים להתאים לגינה שלכם, יסביר וייעץ לכם מה יכול להתאים לכם בהתאם לסביבה בה אתם גרים, ליווי מקצועי ומעקב מרגע ההזמנה ועד להתקנה.

את כל סוגי העצים ניתן להשיג אצל א.צ ג'רבי – מחסן עצים הגדול בישראל, יבואן העצים הגדול בישראל, כל סוגי העצים ישירות מהיבואן לצרכן ללא דמי תיווך.