גנרטור לכל צורך

נקרא גם "מחולל זרם". זהו בעצם מינוח מכליל לקבוצה של מכשירים שונים, עם טכנולוגיות מעט שונות זו מזו, אשר בסופו של דבר מחוללים זרם חשמלי. הוא התפתח מאוד לאורך השנים והטכנולוגיה השתנתה והתעצבה. כיום הגנרטור הוא האמצעי הכי שכיח בשוק לייצור חשמל בשיטה אלקטרו-מכנית. במילים פשוטות יותר, גנרטור הוא מענה על צורך- הוא מספק עבורנו חשמל במקומות בהם אין לנו חיבור זמין לזרם חשמלי. גנרטור כאמור היא מילה מכלילה, כשלמעשה ניתן למצוא סוגי גנרטורים שונים, עוצמות שונות, רמות צריכת דלק שונות וצורות שימוש שונות.

שמרלינג, גנרטור להשכרהשמרלינג, גנרטור להשכרה

 

למה משתמשים?

לכל מטרה שניתן לחשוב עליה ושדורשת חשמל שאין בנמצא בסביבה באופן זמין. בעבר הגנרטורים היו ידועים בעיקר בשל שימושם במגזר הרפואי, שכן הם מגבים את בתי החולים במידה ומתרחשת הפסקת חשמל, ומאפשרים המשך טיפול בחולים ופעולה רציפה של המכשירים החשמליים. כיום השימוש בגנרטורים הוא רחב בהרבה ואנשים שונים נעזרים בו למטרותיהם האישיות. כך, גנרטור יכול לשמש אותנו לאירועים המתקיימים בחוץ ובשטח, לבילוי עם המשפחה או עם חברים, לטיולים, לעבודות בנייה וכלי עבודה חשמליים ועוד. גנרטור הפך לכלי עזר בשימוש נרחב בסוגי אוכלוסיות שונים. השימוש בו הוא פשוט יחסית וגם מסיבה זו, רבים בוחרים להיעזר בו ללא כל חשש.

אני צריך גנרטור ואין לי

חברת שמרלינג-סינכרו הנדסת אנרגיה בע"מ מאפשרת לכם לבחור בין קניית הגנרטור לבין השכרת גנרטור. אם אתם זקוקים לגנרטור באופן קבוע ועל בסיס יומי, כמובן שעליכם לרכוש לעצמכם גנרטור. אם השימוש הנדרש בו הוא חד פעמי או לעתים רחוקות, שמרלינג סינכרו מציעה עבורכם מגוון גנרטורים להשכרה, לזמן קצר או לפרק זמן ארוך. החברה מחזיקה למעלה מ-300 גנרטורים, אשר להן טווח הספקים רחב, לצרכים שונים. לא מבינים בנושא ולא יודעים איזה הספק אתם צריכים? התייעצו עם אנשי המקצוע של החברה להתאמה מושלמת של הגנרטור לדרישותיכם. החברה מספקת שירות אדיב ומקצועי 24 שעות ביממה על מנת לענות על כל צורך ובעיה.

התקשרו עכשיו והתייעצו עם המומחים של שמרלינג-סינכרו- 08-9210080