דפוס דיגיטלי איכותי – אם סי פרינט

הביקוש הגובר עבור הפקות דפוס דיגיטליות בטכנולוגיית פס רחב הביא אותנו להקמת אם סי פרינט – בית דפוס דיגיטלי המספק מענה לכל צרכי הדפוס של לקוחותינו במהירות ובאיכות הגבוהה ביותר.

דפוס דיגיטלי איכותי ומתקדם

דפוס דיגיטלי אם סי פרינט מציע ללקוחותיו מוצרים איכותיים בטכנולוגיית הדפסות פס רחב בכל מידה וברמה גבוהה מאוד. בין השירותים שמספק בית הדפוס תמצאו הדפסה על קנבס, מדבקות וניל, הדפסה ישירה על חומרים כמו לוחות עץ, קאפות, בדים מסוגים שונים, משטחי זכוכית, פלסטיק, PVC ועוד.

דפוס דיגיטלי

הדפסה ישירה על חומרים

דפוס דיגיטלי אם סי פרינט מבית חברת אם סי פבליש מחזיק במכונות דפוס מהמתקדמות בעולם המאפשרות לכם הדפסת כל מוצרי הדפוס במקום אחד. הדפסת ברושורים, קטלוגים, כרטיסי ביקור, גלויות, חוברות וכן דפוס דיגיטלי אם סי פרינט פס רחב, הדפסת שמשוניות, מדבקות וניל, הדפסה על נייר, טפטים, עיטוף רכבים ומשאיות, הכל עמיד לתנאי מזג האוויר.

דפוס דיגיטלי איכותי - אם סי פרינטכל פתרונות הדפוס תחת קורת גג אחת

בבית הדפוס מכונה יחידה מסוגה בארץ המאפשרת הדפסה ישירה על קשיחים מאפשרת הפקות דפוס מתקדמות כגון הדפסה על קרטונים, הדפסת סטנדים ממותגים, הדפסה על פח ועוד עשרות חומרים באיכות מדהימה כולל צבע לבן וUV סלקטיבי.כל רעיון שרק יעלה בראשכם מתאפשר עם המכונה להדפסה ישירה, למשל הפקת כיסאות ממותגים, שולחנות ודלפקי תצוגה מקרטון קשיח ואיכותי, הדפסות קנבס מיוחדות לתליה על קירות המשרד, הדפסות על זכוכית לחיפוי קירות, מטבחים ועוד.

דפוס דיגיטלי איכותי - אם סי פרינט

הדפסה ישירה על קשיחים התקשרו עכשיו לאם סי פרינט 08-8593218