דקים מעץ | א.צ ג'רבי

בניית דקים מעץ והתקנת דקים מעץ היא משימה מורכבת ולא פשוטה הדורשת ניסיון רב ומקצועיות. חברת א.צ ג'רבי, מתמחה באספקת עץ לדקים, תכנון וייצור דקים איכותיים מעץ.

כל סוגי העצים בהם משתמשים בחברת א.צ ג'רבי עוברים בדיקה מקיפה, חיטוי וטיפול נגד מזיקים וניתנת עבורם תעודת אחריות. דקים מעץ בחברת א.צ ג'רבי מותאמים לדרישות הלקוח ולתנאי השטח תוך התאמת סוג העץ הטוב ביותר עבור הלקוח.

סוגי דקים בחברת א.צ ג'רבי

ניתן לבנות דקים מסוגים שונים של עצים כאשר השוני מדק אחד לאחר נובע מצבעו המקורי של העץ, המרקם שלו, חוזקו והצבע שלו. סוג העץ המוביל דק אורן המיוצר מעץ אורן הגדל בישראל, מותאם לאקלים בישראל. אחריו דק איפאה שהפך למבוקש במיוחד בשנים האחרונות. דק איפאה מיוצר מעץ איפאה אשר מקורו בדרום אמריקה, הוא עץ חזק מאוד בגווני חום כהה, ועוד סוגים נפוצים כמו דק קומרודק גראפה ועוד.

א.צ. ג'רבי - דקים מעץא.צ. ג'רבי - דקים מעץ

 

הרכבה ותחזוקה של דקים מעץ

בנייה והרכבה של דקים מעץ דורשת ידע מקצועי וניסיון ולא מומלץ לנסות ולבצע אותה לבד. כמו כן כשאי להשתמש בשירותיו של איש מקצוע מנוסה בביצוע תחזוקה שוטפת של הדק וטיפול תקופתי נדרש. מכיוון שהדקים עשויים מעץ טבעי הם רגישים לפגעי מזג אויר ומתכלים עם הזמן. לכן נדרשת מזמן לזמן צביעה מחדש, שיוף, ניקוי כתמים וכו' אם כי לעתים רחוקות מאוד.

דקים איכותיים בחברת א.צ ג'רבי

דקים איכותיים, עמידים וחזקים תמצאו בחברת א.צ ג'רבי המקפידה על שימוש בחומרי גלם איכותיים ועמידים. כל העצים במחסן העצים של החברה עומדים בהצלחה ולאורך זמן בתנאי האקלים הישראלי.

מאות לקוחות מרוצים של חברת א.צ ג'רבי נהנים מידי יום משירות איכותי ומקצועי. פנו לא.צ ג'רבי וגם אתם תוכלו ליהנות מחוויית רכישה במחירים הוגנים ומבלי להתפשר על שירות מקצועי וצוות מנוסה.