דשא סינטטי לגינה מבית דשא עוז

התקנת דשא סינטטי לגינה היא הבחירה הנכונה. בכל גינה גדולה או שטח פתוח שהייתם רוצים להפוך לירוק ונעים, דשא סינטטי נותן לכם פתרון מצויין וארוך טווח שמאפשר לכם ליהנות מכל העולמות:

  • גינה ירוקה ויפה
  • דשא ירוק ומזמן
  • חיסכון משמעותי בעלויות התחזוקה
  • אחריות על המוצר וההתקנה

דשא סינטטי לגינה

רכישת דשא סינטטי לגינה

רכישת דשא סינטטי לגינה היא החלטרה חכמה מבחינה צרכנית. סכומי הכסף שאתם עתידים להשקיע בהשקייה, גינון, גיזום, הדברה וטיפוח של דשא טבעי גדולים פי כמה מהסכום החד פעמי שתשקיעו ברכישת דשא סינטטי והתקנה שלו, כאשר דשא סינטטי ישמש אתכם לכמה עשורים ויאפשר לכם להשקיע את כספכם בדברים אחרים כמו עצים ופרחים, אדניות עץ, פרגולות, דקים ועוד אלמנטים לעיצוב הגינה.

עיצוב גינה עם דשא סינטטי

ניתן לשלב דשא סינטטי לבית עם אלמנטים עיצוביים רבים. הדשא הסינטטי מגיע בדגמים בעלי מראה שונה ולכן כל אחד מהם מתאים למטרה אחרת או לסגנון עיצוב אחר. כך תוכלו לתכנן גינה בסגנון המזרח עם מסלעה, בריכת מים, פסלונים או סלעים לגינה ופרגולה טבעית או כמובן לתכנן גינה מודרנית יותר עם דשא סינטטי בשילוב פרגולה לבנה ופסלי שיש מיוחדים התחומים בחלוקי נחל.

לא משנה מה יהיה הסגנון הנבחר – אתם תוכלו לשלב בו דשא סינטטי באופן מושלם ומבלי להתפר על החלונות שלכם. בגלריה תוכלו לראות מגוון אפשרויות לשילוב דשא סינטטי לגינה. כל התמונות באדיבות חברת דשא עוז – מספר אחת בדשא סינטטי: