דשא סינטטי לגינה ולחצר

דשא סינטטי לגינה

גינה ירוקה ומטופחת משדרגת את הגינה ואת הבית עצמו והופכת את הסביבה לנעימה יותר. אך השמירה על הגינה שלכם ירוקה ומטופחת תמיד היא משימה קשה מאוד. הגינה דורשת שעות של עבודה קשה בגיזום, ניכוש עשבים, איסוף עלים יבשים וניקיון שוטף. כל פרח וצמח בגינה דורש טיפול אישי, כמויות שונות של מים ואור ומשימת הגינון היא משימה שדורשת השקעה של זמן וכסף רב ועדיין לא דיברנו על הדשא.

דשא סינטטי לגינה, דשא סינטטי

 

השקעה חד פעמית בדשא סינטטי

גידול מרבדי דשא טבעי דורשים עבודה והשקעה יותר מכל צמח אחר שגדל בגינה שלכם. עשבים שוטים וצמחי בר נוטים להשתלט על הדשא ולדחוק אותו, כל טיול תמים על הדשא מועך אותו ומפריע לו לפרוח ולצמוח, בעלי חיים כמו חתולים או כלבים מזיקים לצמיחת הדשא בדרכים שונות והתוצאה היא השקעה עצומה ללא תועלת. ברוב המקרים לאחר ההשקעה בטיפוח דשא טבעי המצב הוא כזה שלא ניתן ליהנות מהדשא כלל מתוך רצון לשמור עליו.

דשא סינטטי לגינה, דשא סינטטי

 

דשא סינטטי  – עמיד ויפה

הפתרון המושלם לכם הוא שימוש במרבד דשא סינטטי לגינה. דשא סינטטי לגינה מחפה שטח גדול של אדמה או ריצוף, מעניק לגינה שלכם את כל היתרונות שיש בדשא ירוק ללא החסרונות – אין עלויות תחזוקה, אין צורך בהשקיה או בגינון וכעת מותר לשבת על הדשא.

דשא סינטטי לגינה, דשא סינטטי

דשא סינטטי לגינה בשלל דגמים

דשא סינטטי לגינה מגיע בשלל דגמים וצבעים ואתם יכולים לבחור בדשא סינטטי המתאים לכם מבחינת מראה, גוון, אורך הסיבים, צפיפות הסיבים וכמובן לבחור במשווק שנותן לכם אחריות רחבה ככל האפשר על המוצר שרכשתם. עם דשא סינטטי לגינה אתם יכולים ליהנות מהגינה ללא מאמץ וללא השקעה – דשא סינטטי לגינה רק מניחים ונהנים.