דשא סינטטי תחזוקה וטיפול

דשא סינטטי כל מה צריך לדעת אודות התחזוקה

תחזוקת דשא סינטטי

הקיץ כבר כאן וזה בדיוק הזמן להכין את הגינה שלכם ולעצב אותה. דשא סינטטי אינו דורש טיפול ותחזוקה רבה, אינו זקוק להשקיה או אחזקה מיוחדת.

דשא הסינטטי בחברת דשא עוז הוא איכותי ומתאים במיוחד למשפחות עם ילדים בשל העובי והעמידות שלו. הדשא הסינטטי של דשא עוז בעל מראה יוקרתי וטבעי ומגיע במגוון צבעים, רמת צפיפות ובכמה גוונים של ירוק.

דשא עוז הינה החברה המובילה בישראל ביבוא והתקנת דשא סינטטי מרבדי הדשא הסינטטי של איכותיים ועומדים בתקנים המחמירים ביותר. ניתן להתרשם מהמבחר באתר הבית של החברה. פנו עכשיו לחברת דשא עוז והכינו את הגינה שלכם לקיץ. הדשא הסינטטי של דשא עוז זמין במגוון סוגים ומתאים למגוון שימושים. החברה משווקת ומתקינה דשא סינטטי למגרשי ספורט, גינות ציבוריות, רשויות מקומיות, פארקים ועוד. הדשא עמיד ומתאים לדריכה מאסיבית, מה שהופך אותו למוצר האיכותי ביותר. תחזוקת דשא סינטטי היא קלה במיוחד ואינה דורשת מאמץ כלל. אם בעבר בשביל ליהנות משטחים ירוקים הייתה נדרשת עבודה רבה, הרי שכיום המצב ממש לא כך. פעם נדרשה העסקת גננים במשרה מלאה, בזבוז מים וכספים רבים והמון מחשבה. הדשא הסינטטי מאפשר ליהנות מכל הטוב שבדשא ירוק מבלי להתאמץ יותר מידי. מוצרי הדשא הסינטטי של דשא עוז הם במרקם ומראה שנראה בדיוק כמו "הדבר האמיתי" , כך שאתם למעשה לא מוותרים על שום דבר. הגיע הזמן להתקדם לדשא סינטטי איכותי של חברת דשא עוז.