דשא סינטטי לפרויקטים

מחפשים דשא סינטטי לפרויקטים? הכתובת המומלצת להזמנה והתקנת דשא סינטטי לפרויקטים היא דשא עוז.

דשא עוז היא החברה הוותיקה בישראל בתחום של דשא סינטטי. דשא עוז מוכרת בזכות איכויות גבוהות של מוצרים והמגוון שלהם. החברה משווקת מבחר דגמים של דשא בהתאמה לסוגים שונים של פרויקטים במסגרתם נדרש דשא סינטטי בכמויות גדולות.

דשא סינטטי למגרשי ספורט

אחת מההתמחויות של החברה היא שיווק והתקנה של דשא סינטטי למגרשי ספורט. בשנים האחרונות ישנה טנדנציה של מעבר מדשא טבעי לדשא סינטטי במגרשי ספורט (כדורגל, קטרגל, טניס, מיניפיץ'…). לפרויקטים מהסוג הזה מיוצרים דגמים מיוחדים שמתאימים לביצוע פעילות ספורטיבית על גביהם. דשא עוז התקינה בהצלחה מרבדי דשא בעשרות מגרשי ספורט בכל רחבי הארץ.

דשא סינטטי לגני שעשועים

התמחות נוספת של דשא עוז היא התקנת משטחי בטיחות משולבי דשא סינטטי (SmartPlay). ה- SmartPlay הינו מותג מוביל של דשא עוז וההתקנה בוצעה כבר במאות גני שעשועים. כך יכולים הילדים ליהנות ממשחק בטיחותי על גבי מרבדים רכים ונעימים למגע.

דשא סינטטי לפרויקטים - בעלי מקצוע מומלצים

דשא סינטטי לפרויקטים מיוחדים

פרט לכך דשא עוז מספקת שירות לפורום רחב של לקוחות: דשא סינטטי לרשויות מקומיות, בתי ספר וגני ילדים, קבלנים ויזמים של פרויקטים גדולים וכו'. פרט לאספקת המוצר, דשא עוז מומחית בהתקנה של הדשא באתרים – החברה מעסיקה אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים שמבצעים התקנה מהירה, נקיה ואיכותית של המוצר.

אם סי פבליש ממליצה – דשא עוז מספר אחד בדשא סינטטי לפרויקטים: 1-700-702-602