הדברה לקראת הקיץ

הזמן הנכון לבצע הדברה

לקראת האביב והקיץ, כאשר מזג האוויר מתחמם מתחילים החרקים השונים הדברה, חברת הדברה, הדברת נמליםלהתעורר ולחדש את הפעילות שלהם מעל לפני השטח. אם ברצונכם לבצע הדברה מונעת זהו הזמן הנכון, לפני התרבות והתעוררות של החרקים. תוכלו לבצע כעת הדברת מזיקים מונעת אשר תצמצם משמעותית את נוכחות המזיקים השונים בבית ובגינה וליהנות מקיץ שקט ונקי מנמלים או מקקים. הפעולה המונעת תבטיח לכם שימוש בפחות חומרים, עבודה קלה ומהירה יותר ותוצאות מושלמות מכיוון שהדברת המזיקים תתמקד בהשמדת ביצים וקיני נמלים.

הדברת מזיקים לפני הקיץ

חרקים ומזיקים מבלים את שנת החורף שלהם בהסתתרות בתוך האדמה ופעילות הדברת מזיקיםנמוכה. לקראת הקיץ כאשר מזג האוויר מתחמם והאדמה מתייבשת הם מתחילים לצוץ על פני הקרקע, לחפור מחילות חדשות, לחדש את מאגרי המזון אך גרוע מכל – הם מתרבים. הדברת מזיקים בשלב שכזה תמנע את ההתרבות ואת ההשרצה של אלפי חרקים חדשים בבית ובחצר שלכם.

חברת הדברה מקצועית

כידוע לכולנו הדברת מזיקים מתבצעת תוך שימוש בחומרים מסוכנים ורעלנים הדברה, חברת הדברה, הדברת נמליםמסוגים מגוונים. השימוש בחומרים מסוכנים בקרב אזורי מגורים מסוכן ביותר ולכן חובתכם היא להזמין חברת הדברה מוסמכת בלבד. אל תתפתו למחירים נמוכים או להבטחות שווא – בדקו האם מדובר במדביר מוסמך וכן לאיזה סוג של הדברת מזיקים הוא מורשה. לפני שתזמינו את המדביר אל ביתכם בררו באיזה חומר יעשה שימוש ומהם כללי הבטיחות עבורו והכינו את עצמכם לקיץ נקי ממזיקים.