הדפסה על קרטון – אם סי פרינט

חולמים על אריזות מתנה ממותגות? רוצים ליצור מוצרים ייחודיים מקרטון לעסק שלכם? הדפסה על קרטון מתאימה במיוחד בשבילכם!

שירות הדפסה על קרטון זמין עכשיו באם סי פרינט – מהיום תוכלו להכין אריזות צבעוניות עם הכנה לקיפול, אריזות שי מיוחדות, מתנות לחג ועוד!

דפוס דיגיטלי – הדפסה על קרטון

עם המכונה החדשה להדפסה ישירה על קשיחים ניתן לבחור בקרטון בכל צבע וצורה ולהדפיס עליו בצבע מלא ובאיכות גבוהה במיוחד. תוכלו להפיק שפע של מוצרים ורעיונות לאריזות מקוריות, ייחודיות צבעוניות מגניבות שהופכות כל מוצר למיוחד במינו!

בבית הדפוס שלנו תמצאו מכונה ייחודית מסוגה בארץ מאפשרת הדפסה ישירה על קשיחים – הדפסה על זכוכית, הדפסה על פרספקס הדפסה על קרטון ועוד חומרים רבים. בית דפוס דיגטלי אם סי פרינט מציע לכם שירות חדשני ובלעדי בישראל – הדפסה דיגיטלית על גבי קרטון, בצבע מלא עם לוגו או תמונה ברורה ומושכת בכמויות קטנות או גדולות.

הדפסה על קרטון

הדפסת כל תמונה או לוגו בצבע מלא על גבי קרטון, ייצור אריזות ממותגות בכמויות קטנות או גדולות ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים כאחד, ייצור מוצרי קרטון ממותגים כמו סטנדים לתצוגה ואף רהיטים מקרטון קשיח, מוצרים לתערוכות ועוד אין סוף אפשרויות. באם סי פרינט מבצעים עבורכם עבודות דפוס דיגיטלי מקצועיות, ייעוץ מקצועי וליווי עד תום התהליך ולאחריו. אנו מציעים לכם שירות הדפסה ישירה על קרטון במחירים אטרקטיביים, התאמת העיצוב באופן אישי וייחודי לכל לקוח, חסכון בזמן ועלויות ואת כל השירותים תחת קורת גג אחת.

בנוסף להדפסת אריזות קרטון וקופסאות קרטון תוכלו להדפיס אצלנו מגוון מוצרי קד"מ, מגנטים ,הדפסת פולדרים ,הדפסת קטלוגים, כרטיסי ביקור, לוחות שנה ועוד הרבה מוצרים מיוחדים באיכות גבוהה.

מחפשים הדפסה על קרטון ? התקשרו עכשיו לאם סי פרינט 08-8593218