הדפסה על PVC

איך מתבצעת הדפסה על PVC

הדפסה על PVC מתבצעת בטכנולוגיה חדישה של הדפסת UV ישירה על גבי החומר. באמצעות מכונת דפוס מתקדמת ניתן להדפיס תמונה , לוגו או כל דוגמא שתבחרו ישירות על גבי משטח PVC. בהדפסת UV הצבע עובר תהליך של יבוש מיד עם הנחתו על החומר וכך למעשה ניתן להשתמש בו באופן מיידי וללא המתנה.

הדפסה על pvc - אם סי פרינט

 

מה אפשר לייצר עם הדפסות על PVC

באמצעות הדפסה על PVC ניתן לייצר מגוון רחב של מוצרים ממותגים אשר נושאים על גביהם לוגו חברה, תמונה, טקסט או דוגמא, לשימוש עסקי או לשימוש פרטי. עם הדפסה על פי וי סי ניתן לייצר מוצרי פרסום שונים כגון שלטי פנים בכל גודל, מתקני תצוגה מתקפלים, פלייסמנטים, תחתיות לכוסות, משטחי עבודה, פולדרים וכל מוצר ורעיון שיעלה על דעתכם. לחצו כאן לצפייה במגוון מוצרי PVC.

הדפסה על PVC, הדפסה ישירה על PVC

 

איפה ניתן לבצע הדפסה על PVC

על מנת לבצע הדפסה על ישירה על PVC יש צורך במכונה חדישה להדפסה ישירה. בתי דפוס מעטים מחזיקים במכונה שכזו וברוב המקרים כאשר מייצרים מוצרי PVC מדביקים למעשה מדבקה על גבי משטח PVC והתוצאה המתקבלת בסוג עבודה שכזה היא באיכות נמוכה בהרבה. דפוס גידיטלי אם סי פרינט מחזיק במכונת הדפסה ישירה בטכנולוגיית UV ובשולחן חיתוך מתקדם המשמשים לייצור מוצרים שונים מחומרים קשיחים כמו על ידי הדפסה על זכוכית, הדפסה על עץ, הדפסה על קרטון ועוד.

להזמנת הדפסה על PVC התקשרו 08-8593218 או צרו קשר באתר של אם סי פרינט