הפקת מסיבת רווקות

איך לתכנן הפקת מסיבת רווקות

אנחנו יודעים שאת אוהבת את החברה הכי טובה שלך ואין לנו ספק שאת מרגשת לקראת נישואיה לבחיר לבה. אנחנו גם מבינים שלמרות האהבה וההתרגשות, את קצת מבולבלת ובעיקר חוששת מאז שמונית לאחראית על הפקת מסיבת הרווקות שלה. נכון, תכנון מסיבת רווקות הוא לא ממש טיול בפארק ועלייך להתארגן לקראת הערב הגדול כמה שבועות מראש (אם לא יותר) אבל זה יכול להיות הרבה יותר פשוט ממה שחשבתי אם רק תזכרי לעבוד מסודר ולטפל בכל המשימות ההכרחיות והדחופות ביותר. עוד לפני שניגש לערב עצמו, התחילי בקבלת רשימת מוזמנות מהכלה וצרי עמן קשר כדי לשריין תאריך ולוודא הגעה.

בוחרים מיקום וסגנון

לאחר שהבנות אישרו השתתפות ואת יודעת בדיוק מי צפויה להגיע ומי לא, את יכולה לטפל בנושאים הבאים ברשימה – בחירת המיקום וסגנון האירוע. בהתאם למספר המשתתפות תוכלי לדעת איזה מקום יהיה נוח ומרווח מספיק, ולקבוע האם המסיבה תתקיים בדירתך, במועדון, במסעדה או בכלל בצימר. כל האפשרויות הן טובות, השאלה האמיתית היא מה יתאים לכן ובעיקר לכלה. סוגיות נוספות יכולות גם הן להשפיע, כמו מיקום גאוגרפי, מחיר ההשכרה של מקום כזה או אחר, ותוכן האירוע כפי שאת מדמיינת אותו. אם את מתכוונת להזמין מיסטקנית, רקדנית בטן או שף אורח, קיום המסיבה בחיק הטבע ובמקום מרוחק עשוי להקשות מאוד. חשבי על הדברים הללו מראש ונסי לקבל החלטה שתתאים גם למשתתפות, גם לכלה, גם לך, וגם לסוג הפעילות שאת מתכננת.

אוכלים ושותים בכיף ובהנאה

בשלב הבא אפשר להיכנס לפרטים הקטנים והחשובים יותר. קודם כל – האוכל. בוודאי גם את תסכימי שאוכל יכול להשפיע רבות על מידת ההצלחה של האירוע, ולכן כדאי לתכנן גם את הנושא הזה מבעוד מועד. התייעצי עם המשתתפות, בדקי האם יש להן העדפות או מגבלות תזונתיות כמו צמחונות, טבעונות או כשרות, והציעי שתיים או שלוש חלופות. אם הדיון מסתבך והן מתקשות להחליט, שיטת "הרוב קובע, בהחלט תעזור כאן, ואל תשכחי לחשוב על הכלה ולהצביע גם בשמה, שהרי את בוודאי יודעת יותר מכולן מה היא תרצה.

החלק המרכזי בהפקת מסיבת רווקות

עכשיו כשיש מיקום, מועד, אוכל וכמובן רשימת משתתפות ברורה, אפשר להתמקד בתכנון הפעילויות המרכזיות של המסיבה. מסיבת רווקות בדרך כוללת משחק, פעילות או הפעלה כלשהיא, וזאת בעיקר כדי להציע אטרקציה שתגבש את הבנות שבוודאי אינן מכירות זו את זו טוב מספיק. את יכולה לבחור כאן בין שלל חלופות, החל מקוראת בקפה, דרך מופע סטנדאפ אישי ועד סדנת בישול או שוקולד שתגיע לכל מקום שאליו תגיעו אתן. אפשרות אחרת היא פשוט לתכנן משחקים ופעילויות בעצמך, מאתגר ככל שיהיה, או לשלב בין שתי האופציות וליצור ערב מיוחד במינו עבור כל הבנות ובעיקר – עבור הכלה.