יום הולדת לגיל 11

הנה חלפה לה עוד שנה ולילד/ה שלכם יש יום הולדת 11. השמחה היא רבה, הילד גדל, אך כך גם ימי ההולדת הופכים לפרויקטים. משנה לשנה אתם ההורים צריכים לחשוב איך לעשות לו חגיגה מיוחדת ולא כולנו ניחנו ביצירתיות עודפת. מה עושים? כשמתכננים יום הולדת לגיל 11 כבר צריך להתחיל לחשוב על כך שהילד שלכם רוצה להרגיש 'מבוגר' ומתעניין בפעילויות של מבוגרים ממנו יותר מאשר בפעילויות של ילדים. איך נתכנן יום הולדת לגיל 11 שתתאים לילדים אך תיתן להם גם להרגיש בוגרים, לפחות ביום המיוחד הזה? קבוצת אדרנלין בשטח מציעה לכם ההורים לתכנן ביחד יום הולדת לגיל 11 שתהיה אתגרית ומותאמת במיוחד לילד/ה שלכם.

יום הולדת לגיל 11, מה עושים?

ילדים בכל הגילאים הם אנרגטיים, צריכים עניין והרפתקה. הדור הצעיר של ימינו כל כך שקוע בטלוויזיות, בפלאפונים ובמשחקי מחשב עד שהפעילות הפיזית שלהם הולכת ופוחתת. אדרנלין בשטח מציע לכם מגוון רחב ביותר של אפשרויות לתכנון יום הולדת לגיל 11 ברוח אתגרית, הרפתקנית ואנרגטית. תזכירו לילד שלכם ולחבריו הטובים איזה כיף גדול זה להיות פעיל בחוץ ולא רק מול מסך. תוכלו לבחור בין מגוון רחב של אפשרויות, בהן משחקי פיינטבול, לייזר טאג, קירות טיפוס, משחקי מלחמה, משחקי כוח, משחקי מחשבה, קארטינג, תחרויות ירי ספורטיבי, פארק חבלים ועוד.

יום הולדת לגיל 11 יום הולדת לגיל 11

אל תתמודדו לבד, יש אדרנלין בשטח

חסכו מעצמכם את הטרחה הרבה וכאב הראש לארגן לבד יום הולדת לגיל 11 ולדאוג להמוני פרטים קטנים. קבוצת אדרנלין בשטח מתמחה בימי הולדת לגילאי 8 ומעלה (עד מבוגרים) ותשמח לארגן אתכם יחד את היום המיוחד של ילדכם. תוכלו לבחור לעשות את המאורע בפארק אתגרים של אדרנלין בשטח, בו הכל כבר מוכן ומזומן וכל שעליכם לבחור הוא איזה פעילויות יתאימו יותר לילד שלכם ולחבריו, כאשר כמובן שגם את הארוחה המפנקת בסוף היום יוכלו לאכול פה. תוכלו גם לבחור מיקום בו אתם מעוניינים, בין אם מקום יפה ופסטורלי ובין אם בחצר הבית שלכם. נציג של חברת אדרנלין ישב אתכם וביחד תוכלו לתכנן יום הולדת לגיל 11 שלא תישכח לעולם.

מעוניינים בפעילויות ליום ההולדת של הילד שלכם? לחצו כאן