ייעוץ משפטי ופיננסי לרכישת נכסים בארה"ב

רכישת נכסים בארה"ב כהשקעה

ישראלים רבים מבינים שעסקים לא חייבים לעשות רק בארץ. בעוד שהמציאות הכלכלית בארץ היא לא פשוטה ומחירי הנדל"ן ממשיכים לעלות, משקיעים פרטיים/מוסדיים מודעים לכך שאפשרויות ההשקעה המוצעות להם מחוץ לגבולות ישראל הן רבות. רבים מהם מעוניינים להשקיע כספם ברכישת נכסים בארה"ב, שכן השוק האמריקאי ידוע כאטרקטיבי מאוד להשקעות מסוג זה. אך אטרקטיבי ככל שיהיה, בכל זאת מדובר במרחק של עשרות אלפי קילומטרים, בשפה זרה (או לפחות לא שפת האם של רובנו), חוקים שונים מאלו אשר בארץ והתנהלות שונה.   

לא צריך להתמודד לבד: ייעוץ משפטי ופיננסי

שחר שוורץ נכסים בארה"בהשקעה של רכישת נכסים בארה"ב יכולה להיות רווחית עד מאוד, אך צריך לדעת לקבל את ההחלטות הנכונות ולהתנהל כהלכה אל מול הגורמים האמריקאים. חברת Schwartzs מציעה לכל אלו המתכננים להשקיע והמעוניינים בשירותה, ייעוץ משפטי ופיננסי מלא עבור השקעות ורכישת נכסים בארה"ב. מזה שנים שהחברה המתמחה בהשקעות בארה"ב מלווה את לקוחותיה לכל אורך הדרך, עוד משלב ההתעניינות הראשוני. בעוד שרוב הישראלים אינם בקיאים בחוקים האמריקאים, חברת Schwartzs תדאג למנוע אי וודאויות, תנחה אתכם בנוגע לפן המשפטי ותייעץ לכם באשר להיבטים הפיננסיים.

הופכים את ההשקעה לבטוחה

חברת Schwartzs  בניהולו של שחר שוורץ מתמחה באיתור חברות אמריקאיות אטרקטיביות בעלות נכסים להשקעה איכותית. היא תדאג שלקוחותיה יפעלו לפי הכללים האמריקאים בצורה מסודרת ומיטבית ותצמצם את רמת הסיכון שלהם למינימום האפשרי, תוך עזרה בבחירה אופטימלית של נכסים בארה"ב. חברת Schwartzs גם מעוניינת להגן על הלקוח ובודקת לפרטי פרטים כל מסמך אמריקאי עליו לקוחותינו אמורים לחתום. לקוחות Schwartzs מקבלים ליווי גם בפן הכלכלי והפיננסי באשר לרכישת נכסים בארה"ב, ולשירותם עומדים רואי חשבון ישראלים ואמריקאים שיעזרו ללקוח בפתיחת חשבון בארה"ב, בדיווחי מס, בשיקולים האם ומתי למכור את הנכס ויציעו לו את מיטב האפשרויות שיעזרו לו להגדיל את הרווח בסופו של דבר.

 

לקבלת פרטים נוספים לגבי ייעוץ משפטי ועסקי לרכישת נכסים בארה"ב – השקעות נדל"ן בארה"ב – התקשרו כעת וחברת Schwartzs תשמח לעמוד לשירותכם- 03-7541284