ימי הולדת וימי כיף

ימי הולדת וימי כיף חוגגים עם אדרנלין בשטח

אם אתם זקוקים להמלצה חמה או רעיון לעריכת ימי הולדת וימי כיף, לאם סי פבליש יש הצעה מעניינת בשבילכם. קבוצת אדרנלין בשטח מארגנת עבורכם ימי הולדת וימי כיף עם אופי אתגרי יום שכולו אדרנלין.
ימי הולדת הם תמיד בעיה: תמיד מנסים למצוא משהו חדש ומיוחד במינו, תמיד מנסים להפתיע את האהובים עלינו במשהו בלתי צפוי ותמיד זה כל כך לא פשוט.

 

קבוצת אדרנלין בשטח מציעה מגוון פעילויות אתגריות ועתירות אנרגיה שמתאימות במיוחד לימי הולדת למבוגרים וילדים כאחד. לצד זאת, עורכת קבוצת אדרנלין בשטח ימי כיף וימי גיבוש לעובדים ולקבוצות המחפשות פעילות ברוח ספורטיבית, מגבשת ומהנה במיוחד.

בין היתר, ניתן ליהנות בקבוצת אדרנלין בשטח ממשחקי ירי דוגמת פיינטבול ולייזר טאג, תחרות קארטינג פדלים, מסלולי הישרדות, תחרויות ניווט, שייט קיאקים, משחקי חברה והפעלות רבות נוספות.

צוות החברה מוכן ומזומן להגיע לכל מקום ברחבי הארץ בשבילכם – בחרו מקום בו הייתם רוצים לערוך את יום הולדת או יום הכיף והזמינו חבילת פעילויות מהנה עבורכם ועבור המוזמנים שלכם. וכמובן, פארק האתגרים של החברה פתוח לרווחה בפניכם ומזמין אתכם ליהנות מפעילויות ייחודיות שלא ניתן לבצע בשטח דוגמת קיר טיפוס, מסלולים אתגריים ועוד.

לפרטים נוספים והזמנות ניתן ליצור קשר עם אדרנלין בשטח – 1-700-50-56-50.