ימי הולדת ספורט אתגרי

חוגגים יום הולדת? מחפשים דרך באמת מיוחדת לציין את העובדה שגדלתם בשנה ? אנו ממליצים לכם על האפשרות של ימי הולדת עם פעילויות ספורט אתגרי. מדובר באפשרות פופולרית במיוחד שהופכת כל חגיגת יום הולדת לבלתי נשכחת. ישנן מגוון אפשרויות של ספורט אתגרי וחשוב לבחור בזו המתאימה ביותר לאופי המשתתפים באירוע שלכם. אז איך בוחרים את הפעילות המתאימה ביותר? מהן בכלל האפשרויות העומדות בפניכם? ואיזה חברה היא המומלצת ביותר? הנה כל הפרטים.

ימי הולדת פיינטבול

משחק הפיינטבול קיים בישראל כבר שנים רבות ונדמה שהוא לא הולך לשום מקום. הפעילות המיוחדת הזו מתאימה לקשת גילאים רחבה ולכן היא מושלמת לחגיגת ימי הולדת. תוכלו להזמין את המשפחה או החברים למשחק ירי ברובי פיינטבול וליהנות מיום הולדת באמת מיוחדת. רובי פיינטבול, למי שלא יודע, אלו רובים שיורים כדורי צבע. משחק הלחימה המיוחד הזה גורם להתרגשות רבה ולהרבה צבע… תוכלו ליצור קשר עם חברת אדרנלין שמתמחה בארגון ימי הולדת  והפעלות לימי הולדת אקסטרים לכל הגילאים, תוך התאמה מושלמת בין הפעילות לבין קהל היעד.

פעילות לייזר טאג

ספורט אתגרי נוסף שהוא פופולרי ואהוב במיוחד בארץ הוא משחק הירי ברובי לייזר טאג. מדובר במשחק מתוחכם הפועל על מערכות מתקדמות ביותר שנמצאות על גופם של המשתתפים. המערכות מצליחות לזהות מתי יש פגיעה של קרן לייזר , מה שמשווה למשחק אווירת אקסטרים מעולה. ולמה זה מתאים לחגיגות של ימי הולדת? כי זה מהנה, כי זה כיף, כי זה מצחיק וכי זו פעילות נהדרת לחגיגות מיוחדות.

תחרויות בקיר טיפוס

אם יש פעילות שעונה על ההגדרה של פעילות אקסטרים זהו קיר הטיפוס. ניתן לקיים מגוון תחרויות על קיר טיפוס וזה בהחלט לא משהו שמתאים רק לילדים. לחברת אדרנלין מתחם ספורט אתגרי שבו קיר טיפוס ייחודי ומתקדם שמתאים לכל הגילאים. תוכלו להגיע עם המשפחה או החברים אל המתחם וליהנות מקיר טיפוס מושלם וממגוון פעילויות אקסטרים שהופכות חגיגות ימי הולדת לבלתי נשכחות. אז הגיע הזמן להשאיר את הליצן בבית ולהתקדם לימי הולדת באמת מיוחדים, כאלה שלא שוכחים בקלות…