ימי הולדת

הפעלות לימי הולדת

הכירו את קבוצת אדרנלין בשטח, חברת הפקות של ימי הולדת, אירועי כיף, ימי גיבוש, חוויה ואתגר, מאות לקוחות מרוצים, מהמגזר הפרטי והציבורי. הייחודיות של אדרנלין בשטח תמונה במלאי האטרקציות שיש לחברה להציע, הפעלות מכל סוג: משחקי פיינטבול, משחקי לייזר, קארטינג, קיר טיפוס ועוד. קבוצת אדרנלין בשטח עורכים ימי הולדת בלתי נשכחים, הפעלות חווייתיות וכיפיות עם ערך מוסף לכל הגילאים, ברוח צעירה, חשיבה מקורית, דינאמיות, ומעל הכול מקצועיות.

ימי הולדת מלא באטקרציות

ארגון יום הולדת בבית יכול להגיע להוצאות גבוהות עם הרבה דאגות בנוסף לניקיונות בסוף היום. ישנם הפעלות לימי הולדת לילדים שניתן לארגן באותו מחיר אבל עם הרבה יותר אטרקציות מעניינות, חוויה מעצימה עם משחקים, קסמים והפתעות.

אז מה עושים? קודם כל משריינים תאריך שבו כל הילדים יכולים להשתתף או לפחות מרביתם, מה שבטוח יותר ילדים זה בטוח יותר שמחה. מגוון האפשרויות של שנמצאות לרשותם בפארק האתגרים של אדרנלין הינה גדולה וכוללת מגוון אטרקציות שמרבית הילדים יאהבו, ימי הולדת עם משחקי פיינטבול מלאת אדרנלין, תחרויות קארטינג פדאלים, משחקי לייזר טאג, קיר טיפוס, משחקי חברה ועוד שפע פעילויות שיגרמו לכל ילד בכיתה לקנא.

במסגרת יום הולדת לילדים באדרנלין בשטח ישנם מגוון רעיונות והפעלות לילדים שמותאמים במיוחד לגיל החוגג, יום הולדת לגיל 7, יום הולדת לגיל 8 או בר מצווה.