לימודי פנג שואי

למי מיועדים לימודי פנג שואי?

לימודי פנג שואי מתאימים לכל מי שרוצה להעמיק את הידע שלו בנושא טאואיזם, מטפיזיקה סינית ותורת פנג שואי וללמוד כיצד ליישם אותם בחיי היום יום. כמובן שמים שמעוניין להפוך ליועץ או מורה לפנג שואי יכול להעמיק את לימודיו ולהגיע לרמות גבוהות יותר של ידע, הבנה ויכולת.

לימודי פנג שואי

בית הספר לפנג שואי

בית הספר לפנג שואי של שרונה פומס מציע מגוון רחב של מסלולי לימוד ותכניות אשר מספקות מענה לכל דורש בתחום לימודי פנג שואי: מסלולי הלימוד יספקו לכם ידע מעמיק ומקיף ביותר בתחום האומנות והמדע של המטפיזיקה הסינית, פנג שואי קלאסי, אסטרולוגיה סינית, בצאי, שואן קונג כוכב סגול או כוכב לבן , קי תשעת הכוכבים, ייג'ינג, חכמת הפנים ,נוסחאות מים, נוסחאות הרים, שואן קונג דה גואה ,פסיכולוגיה טאואיסטית, טכניקות מגוונות ומתקדמות בבחירת העיתוי, חישה אנרגטית, קי מן דנג'יה ועוד.


איך ניתן ליישם את הנלמד במסגרת לימודי פנג שואי?

החומר הנלמד בבית הספר לפנג שואי מתאים כמובן ליישום מיידי בכלל האספקטים של חייכם. לימודי פנג שואי כוללים בחינה של ההשפעות האנרגטיות השונות על חיינו ומציעים פתרונות מיידיים וקלים ליישום בסביבת הבית והעבודה ובתחומים שונים כמו זוגיות, פריון, בריאות, שפע, פרנסה, הצלחה ועוד. ככל שתצברו יותר ידע ויותר תעודות במקצועות פנג שואי השונים כך תהיה רמת הידע שלכם גבוהה יותר ותוכלו אף להפוך ליועצי פנג שואי ולספק ייעוץ םפנג שואי לבתים או ייעוץ פנג שואי לעסקים.

 

לחצו על הקישור לקריאה נוספת על לימודי פנג שואי, מעווניינים במידע על לימודי פנג שואי? התקשרו 09-7447092