מבנים ניידים הסוגים

מבנים ניידים הסוגים משמשים במקומות רבים ולמטרות שונות. אנחנו מוצאים את המבנים הניידים אשר ממוקמים באתרי בנייה, שם הם משמשים כמשרדי מכירות ניידים אנחנו מוצאים אותם גם בבסיסי צה"ל.
הם משמשים גם כמבני ציבור כמו בתי כנסת, בתי ספר ומוסדות חינוך והם משמשים גם כפתרון מגורים.

המבנים הניידים מעניקים לנו מענה איכותי ומושלם לכל המקרים אשר בהם אנחנו זקוקים לפתרון מהיר ומיידי של מקום מגורים או מבנה שאפשר יהיה לעשות בו שימוש.

מבנה יביל 

מבנה יביל הוא בית אשר אותו אפשר להביא באמצעות משאית ולהנחית אותו במקום הרצוי ממש כמו שהוא והוא בנוי בשיטת בניה קלה ,מדובר בבית מושלם הכולל כבר את כל מה שהוא אמור להכיל.
אפשר להזמין את הבית בהתאם לעיצוב הרצוי כאשר הוא כבר מתוכנן בקפידה בדיוק בהתאם לצרכים ולמטרות. כך שתוך זמן קצר ממש מתקבל בית מושלם. מבפנים הוא ייראה ממש כמו בית רגיל וקונבנציונאלי ואי אפשר יהיה לחוש בהבדל.

הבית היביל משמש במקרים רבים באזורים אשר בהם מבקשים להציב מבנה מידי כמו לדוגמא במאחזים מעבר לקו הירוק או גם בתוך הקו הירוק. אנחנו מוצאים אותם גם באתרי נופש ולמעשה על כל קרקע שיש עליה אישור בנייה, אפשר להציב מבנה כזה.

חשוב לדעת כי על מנת להציב מבנה יביל חשוב לוודא כי מטעם הרשויות העירוניות אין עם זה כל בעיה או מניעה חוקית.

מבנים ניידים הסוגים
מבנים ניידים

בית טרומי – מבנה נייד

הבנייה הטרומית המכונה גם בנייה קלה או בניה מודולרית היא גם כן בנייה מהירה והיא מתבצעת על ידי חיבור של חלקים אותם מביאים כבר כאשר הם מוכנים אל אתר הבנייה.
כלומר קירות שלמים אשר התשתיות בהם כבר מוכנות מראש ועם חיבור בין החלקים מתקבל מבנה מוכן באופן מידי למגורים.
חשוב לדעת כי הבנייה הקלה חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר יודעים לבצע את העבודה בצורה נכונה על מנת שאכן התוצאה תהיה טובה ומושלמת.
זה אומר שהחיבורים בין החלקים ייעשו בצורה נכונה ועם חומרים הכי מתקדמים על מנת שלא ייווצר מצב אשר בו המבנה לא יהיה מבודד מפני מים, גשמים וכדומה.

מבנים ניידים הסוגים השונים מעניקים פתרון מלא ומושלם לכל אותם המצבים אך חשוב לדעת כי על מנת להגיע לתוצאות טובות ואיכותיות חשוב לפנות אל חברה
מנוסה שיש לה את הידע ואת המקצועיות לבצע את המלאכה בצורה איכותית וטובה.
אחרי הכול לא מדובר בסתם בית מלגו. למרות שנראה כי ההרכבה היא ממש כמו משחק ילדים, בכל זאת, אמורים אנשים להתגורר ולשהות בבית הזה.
אם הוא לא יהיה עשוי כראוי הרי שאי אפשר יהיה ליהנות מהתוצאות. אנחנו מציעים בנייה קלה בטכנולוגיות והשיטות הכי מתקדמות בארץ.

מבנים ניידים לכל מטרה ולכל שימוש באיכות ובסטנדרטים בלתי מתפשרים.