מגוון סוגי הבמבוקים

במבוקים מגוון סוגי הבמבוקים גדלים מידות אפשרויות וכדומה

במבוקים, כולנו יודעים איך הם נראים (ולמי שלא, מדובר בקנים חלולים) ואולי ראינו אותם בגדרות לחצרות, רהיטים או דק במבוק .
אך למעשה, הבמבוקים טומנים בחובם עולם ומלואו, כאשר ברחבי העולם יש מעל אלף של מיני במבוקים.
הבמבוקים גדלים במדינות המזרח הרחוק, בצפון אוסטרליה, במרכז ובדרום אמריקה.
באותן המדינות הם משמשים למטרות רבות: עיצוב הגינה, בניית רהיטים, אכילה ואפילו בניית בתים.
כאמור, בישראל אנחנו פוגשים אותם בעיקר בגינות ובחצרות – הן כגדרות, הן כאמצעי תיחום והצללה, הן בפרגולות והן באלמנטים אחרים , אך בזכות הנראות המרשימה והמיוחדת שלהם והודות לתכונות חיוביות אחרות, הפופולאריות של השימוש בבמבוקים למגוון רחב של מטרות, נמצאת במגמת עליה.

מוטות במבוקים

 

היתרונות של במבוק לגינה

מי שנמצא בהליכי תכנון גינה ומתלבט אם לבחור באותן גדרות במבוק או להעדיף דווקא חומר גלם אחר, חשוב שיכיר תחילה את היתרונות הרבים שהבמבוקים טומנים בחובם ובין היתר:

  • תחזוקה פשוטה – למעשה, גדרות במבוק או כל אלמנט אחר אשר עשוי מבמבוקים אינו זקוק לתחזוקה.
  • מחיר נמוך – כל מי שמעוניין לחסוך כסף בעיצוב הגינה, חשוב שידע שגדרות במבוקים נחשבים זולים משמעותית מפתרונות אחרים (כאשר המחיר הנמוך, אינו מגיע על חשבון הנראות המרשימה).
  • התקנה קלה – התקנת גדר במבוקים היא פשוטה ומהירה, כאשר ניתן לבצע אותה גם באופן עצמאי.
  • ידידותיות לסביבה – הבמבוק הוא חומר טבעי ולמעשה, נחשב כצמח הידידותי ביותר עבור כדור הארץ. כך שגם מבחינה מוסרית, מדובר בבחירה האופטימאלית.
  • מגוון דוגמאות ועיצובים – הבמבוקים יכולים להגיע בגבהים שונים ובגוונים שונים (טבעיים או כאלה אשר הושגו בהליך צביעה) וכחלק מכך, להתאים לכל גינה ולהשתלב בעיצוב הכללי שלה.

כאמור, היתרונות של הבמבוקים הם רבים ומגוונים, כאשר בכדי ליהנות מהם בצורה המקסימאלית, חשוב להקפיד ולבחור אותם בצורה מושכלת ונבונה, כאשר המטרה תהיה ליהנות מגדרות או כל אלמנט אחר העשוי מבמבוקים, אשר יענה על מלוא הדרישות שלכם ומעבר לכך, ישתלב בצורה הרמונית עם העיצוב הכללי של הגינה.

הסוגים השונים של גדרות במבוקים


יש כאמור, לא מעט סוגי גדרות במבוקים, כאשר בטרם בחירת הגדר כדאי לערוך היכרות עם האפשרויות. בין הסוגים: גדר במבוק המגיעה בגלילים – הגדר מגיעה מגולגלת וכל מה שצריך לעשות זה לפרוס אותה.
גדר עם מסגרת – גדר העשויה במבוק אשר מסביבה נבנית מסגרת מעץ. גדר במבוקים עם בד ניילון – הבד נועד ליצירת פרטיות.
חשוב לציין כי הבמבוקים גם יכולים להגיע בגוונים שונים, כאשר ניתן לבחור מתוכם את הגוון אשר ישתלב בצורה הטובה ביותר עם עיצוב הגינה, הגוונים הם: ירוק, חום, שחור וצהוב, הגוונים הללו הינם טבעים וקיימת אפשרות גם לצבוע את הבמבוקים ולקבל אותם בקשת רחבה של צבעים נוספים.
כמובן, שקיימים עוד לא מעט סוגים של גדרות במבוקים עם תוספות שונות, כאשר בחירת החברה ממנה תוזמן הגדר תאפשר את ההתאמה האופטימאלית בין סוג הגדר כמו גם גובהה ונראותה, לבין הצרכים והדרישות של המזמינים.

מעוניינים בבמבוקים?


אם גם אתם מעוניינים לרכוש במבוקים וליהנות מכל היתרונות הרבים אשר טמונים בבמבוקים הן עבור גדרות לגינה והן עבור כל מטרה אחרת, אתם נמצאים בכתובת הנכונה.
חברת א. צ ג'רבי ערוכה להגשים חלומות מעץ, אך גם אם יש לכם חלומות הקשורות לבמבוקים, על שלל סוגיהם, החברה תהווה ככתובת הנכונה להגשמה.
לקבלת ייעוץ ראשוני או לביצוע הזמנה, מוזמנים ליצור קשר עם א.צ ג'רבי והצוות המקצועי והאדיב של החברה ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם.