מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים, אטרקציה שהפכה לחלק משמעותי באירועים המודרניים. התפתחות הטכנולוגיה הביאה איתה פיתוחים נפלאים וחדשניים בכל תחומי החיים. אחת מההשפעות הטכנולוגיות היא התפתחות המדפסות. התפתחות המדפסות הביאה לעולם מדפסות תמונות איכותיות, קלות וזריזות. בעזרת מדפסות אלו התפתחה אטרקציה נפלאה שהייתה חסרה לתיעוד האירוע. אם לפני כעשור הייתם אומרים לזוג שעומד להתחתן שיש דרך לצלם את האורחים ולחלק להם את התמונות במקום זה היה נשמע להם כמו חלום עתידי. כיום אם נלך לזוג העומד להתחתן ונגיד לו על המגנטים לאירועים כמעט בוודאות שהזוג יצחק ויגיד שהוא מכיר את האטרקציה ואף יש לו מגנטים מאירועים קודמים.

מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים, על איכות ושירות לא מתפשרים

עם השנים, קמו המון חברות של צלמי מגנטים. אך האם כדי לנו להזמין כל חברה שקיימת בשוק? התשובה חד משמעית לא. תהליך ייצור המגנט דורש מקצועיות, גם בתהליך הצילום וגם בתהליך העריכה, ההדפסה החיתוך הניילון וההדבקה. חוסר מקצועיות עלול לפגוע ביופי התמונות ובאיכות המגנטים. לכן כאשר אנחנו עומדים להזמין צלם מגנטים נוודא איתו כמה דברים חשובים:

  1. אירועים מעל 150 אנשים מצריכים מהצוות לכלול יותר מאדם אחד. אם לא נדאג לכך יהיו המון אורחים שלא יקבלו מגנט. תהליך הייצור מצריך עבודה רבה.
  2. חשוב לדאוג שצלם המגנטים לא יהיה הצלם הראשי של האירוע, צלם המגנטים הוא בנוסף לצלם הראשי לא במקומו. הסיבה לכך היא שאנחנו לא רוצים שהמגנטים יבואו על חשבון צילום האירוע, כאשר הצלם של האירוע יפיק גם מגנטים הוא יפספס זוויות צילום רבות ויהיה עסוק בעבודה טכנית רבה שמצריכה להפקת המגנטים.
  3. בקשו מגנטים מאירועים ישנים, בדקו שהמגנט לא יתקלף הצבע לא דהה והמגנט נראה במצב חדש.
  4. בדקו עם איזה חומרי גלם הצלם עובד, דרשו דיו מקורי, מדפסת 6 צבעים, למינציה ודפי פוטו איכותיים.
  5. בדקו את ציוד הצילום, ציוד הצילום חייב להיות מקצועי ולא חובבני. הציוד צריך להיות מותאם לצילום בתנאים קשים. בדיקה זו חשובה על מנת להבטיח תוצאה יפה ומרשימה.
  6. בררו על החברה אותה אתם עומדים להזמין וחפשו המלצות.
  7. סכמו עם החברה את שעות הפקת המגנטים. חשוב שצלם המגנטים יהיה כבר בקבלת הפנים מוכן לצילום.
  8. אל תתפשרו על המסגרת, דרשו קטלוג מסגרות וחפשו את המסגרת שאתם מרגישים שמתאימה לכם ולאופי האירוע שלכם. אם לא מצאתם מסגרת שמתאימה לכם, דרשו עיצוב עצמי ע"י גרפיקאי החברה.
  9. לאירועים גדולים רצוי להזמין חבילת מגנטים לאירועים ללא הגבלה. כך נבטיח שכל אורח יצא לפחות עם מגנט אחד מהאירוע.
  10. דרשו שתמונה שמופיעים בה 10 אנשים, תפותח 10 פעמים. יש צלמים שמקטינים ראש ומוציאים פעם אחת.

מומלץ מאוד לקרוא מאמר זה מספר פעמים, עברו עם החברה שאותה אתם רוצים להזמין על כל הסעיפים ובדקו לעומק.