מוצרים שנוצרים באמצעות הדפסה על עץ

העץ הוא חומר טבעי ויפה, המשדר חמימות ובטבעיות שלו יש המון יופי. בתחום השיפוצים למשל עץ משמש המון לייצור מטבחים, חיפויי קירות, חיפויי רצפות, פרקטים, דקים ועוד.

ובתחום המתנות עץ משמש המון לייצור תמונות זוגיות ומשפחתיות או תמונות נוף, בלוקים מעץ, תעודות לידה לתינוקות ועוד.

 בתי דפוס רבים משתמשים בעץ בתור חומר גלם נהדר להדפסה עבור לקוחות עסקיים הזקוקים לשילוט לעסק או מוצרי מיתוג, מתנות ומוצרים ללקוחות פרטיים, כגון: תמונות לעיצוב הסלון, תחתיות לכוסות וסירים מעץ ועוד.

הדפסה על עץ

 

איזו טכנולוגיית הדפסה הכי איכותית על עץ?

אחרי שהבנו איזה סגנון של מוצרים אפשר לייצר באמצעות הדפסה על עץ, חשוב להבין מהי טכנולוגית הייצור הכי איכותית להשתמש בה כדי להפיק תוצרים איכותיים בעלי עמידות גבוהה. ובכן, ההדפסה הכי יוקרתית ואיכותית היא הדפסה ישירה על עץ, שכן מדובר בהדפסה אשר מתמזגת אוטומטית עם חומר הגלם, ללא צורך בהדבקה והייבוש של ההדפסה מתבצע ממש כמה שניות לאחר סיום ההדפסה. הדפסה ישירה בטכנולוגיית UV הינה הדפסה מאוד יוקרתית, בה מעברי הצבע מתבצעים בצורה מדויקת, יפה ואסתטית והגוונים הכי קרובים לקובץ המקורי. כמובן שרמת האיכות תלויה בסוג המכונה ורמת הרזולוציה של ההדפסה.

בלוקים מעץ

מאיפה ניתן להזמין הדפסה על עץ?

בתי דפוס המתמחים בהדפסה ישירה על עץ יוכלו לספק לכם הדפסות על עץ. באמצעות חיפוש קטן בגוגל תוכלו למצוא מספר בתי דפוס. חשוב לבחור בבית דפוס איכותי שידע לענות על הצורך שלכם ולהמליץ לכם על הדרך הכי טובה לספק לכם את התוצר שאתם רוצים. עץ הוא חומר טבעי ויש לדעת כיצד לעבוד איתו כדי לספק תוצרים יפים ומרשימים, ולכן כדאי שתעשו בדיקה לגבי רמת הנסיון של בית הדפוס והטכנולוגיות בו הוא משתמש לפני שאתם סוגרים עסקה.

אם אתם מחפשים בית דפוס באזור הדרום והשפלה MCPRINT הוא בית דפוס המתמחה בהדפסות ישירות על עץ, בעל מוניטין רב בתחום, ידע רחב וטכנולוגיות מתקדמות. בנוסף תוכלו להזמין עץ בחיתוך צורני, ברשות בית הדפוס מכונת CNC החותכת עץ לפי צורה ומידה.

 

אז מה היה לנו כאן? דיברנו על מוצרים שתוכלו לעשות באמצעות הדפסה על עץ ועל השימושים בעץ, על טכנולוגיית הדפסה ההכי איכותית על גבי עץ ומהיכן ניתן להזמין זאת ועכשיו צאו לדרך כדי לייצר את המוצר עליו אתם חולמים מעץ.