מחסן עצים – א.צ. ג'רבי

 

 

 

א.צ. ג'רבי הוא מחסן עצים מקצועי עם ותק של 20 שנה. במחסן עצים א.צ. ג'רבי מקפידים על איכות החומרים, שירות מעולה ובלתי מתפשר ללקוחות וליווי שלהם לאורך כל הדרך. מלאי העצים העשיר במחסן מתעדכן באופן מתמיד וניתן להגיע ולהתרשם, לקבל ייעוץ בבחירת חומרים, תכנון פרגולה, תכנון דק מעץ ועוד במחסן עצים של א.צ.ג'רבי במושב זיתן.

מחסן עצים – עץ לכל מטרה

מחסן עצים

במחסן עצים של א.צ. ג'רבי תמצאו מגוון עצום של עצים בהתאמה אישית ומגוון מוצרים ומבנים מעץ. פרגולות מעץ בגדלים ועיצובים שונים, דקים מעץ, גדרות, אדניות עץ, מגוון חיפויים וגגות לפרגולות מכל הסוגים, בתים מעץ, מחסן מעץ ועוד מוצרים רבים וטובים.

 א.צ. ג'רבי מתמחה בשיווק ומכירה של עצים איכותיים ממגוון סוגים בהתאמה אישית לצרכים ולרצון הלקוח. כאן תמצאו פתרונות מושלמים לבנייה בעץ ולעיצוב הגינה והמרפסת. דקים מעץ, פרגולות, פרגולות מעץ גושני, רעפים, ספסלים, אדניות, גדרות, בתי עץ, ריהוט משלים לגינה – כל אלו יכולים לקשט את הגינה שלכם ולהפוך אותה למעוצבת ונעימה.

 אצל א.צ. ג'רבי השירות האדיב והמקצועי ללקוחות הוא החשוב ביותר. צוות החברה קשוב לצרכי הלקוחות המגוונים ומספק ייעוץ מקצועי בבחירת המוצרים לגינה, לחצר ולמרפסת.

 

 

זקוקים לעצה טובה בבחירת סוג העץ לדק או לפרגולה? מעוניינים במידע אמיתי ומדויק על כל סוגי העצים? א.צ. ג'רבי מזמין אתכם ליצור קשר וליהנות מהידע העשיר והניסיון המקצועי הנרחב של צוות החברה ולרכוש עצים איכותיים לכל מטרהא.צ. ג'רבי, מושב זיתן טל': 08-9208010