מחסן עצים ונגריה | א.צ. ג'רבי

מחסן עצים איכותי ומגוון

מחסן עצים ונגריה של א.צ. ג'רבי מציע ללקוחותיו מבחר עצים איכותיים לשימושים שונים. לבעלי עסקים המספקים שירותים לחברות, לנגרים מקצועיים, לקבלנים או ללקוח הפרטי – מחסן עצים ונגריה של א.צ. ג'רבי הוא הכתובת לרכישת עצים איכותיים, בחירת חומרי גלם, תכנון וביצוע של עבודות עץ שונות.

עצים לבניית פרגולות דקים ומבני עץ שונים

מחסן עצים ונגריה של א.צ. ג'רבי מציגים מבחר עצים להקמת מבני עץ ופרגולות, עצים לבניית גדרות, עצים לבניית דקים, אדניות עץ. כמו כן, מספקת א.צ. ג'רבי מגוון מוצרים משלימים למבני העץ כמו סכך במבוק לפרגולות, רעפים מסוגים שונים, ציוד להתקנת פרגולות עץ ודקים מעץ ועוד.

חומרי גלם איכותיים – המפתח להצלחה!

חומרי הגלם במחסן עצים של א.צ. ג'רבי הם חומרים משובחים בעלי רמת גימור גבוהה. העצים עוברים טיפולים נגד מזיקים שונים וכן טיפולי איטום ושימור על מנת להבטיח שימוש בטוח ומתמשך ללא תקלות, בלאי מואץ, ריקבון או מזיקים.

מחסן עצים ונגריה

מחסן עצים ונגריה שיש בה הכל

במחסן העצים שלנו תמצאו מגוון ציוד טכנולוגי מתקדם, כוח אדם מיומן ומסור. אנחנו עובדים עם מיטב חומרי הגלם, המאפשרים לנו לספק ללקוחותינו ריהוט איכותי ואמין.
יש לכם רעיון למוצר מעץ? מעוניינים להקים בגינה פרגולה און חיפוי דק סביב הבריכהבמחסן עצים ונגריה של א.צ. ג'רבי יש את כל הפתרונות המתאימים עבורכם, שירות מקצועי ואדיב ומוניטין של שנים.