מי הספק שאחראי על מתקני המשחק הכי שווים בארץ?

בוודאי יצא לכם לשים לב לכך שהפארקים ברחבי הארץ בשנים האחרונות הפכו להרבה יותר מושקעים, אם בעבר היה רק דשא סינטטי, מגלשה ונדנדה, היום יש הרבה יותר מתקני משחק אינטראקטיביים לילדים ופעילויות מעשירות.

אז מי הספק שאחראי על כל הטוב הזה? כדי שתכירו: פארק פלייר, מותג המתמחה בייצור, ייבוא ושיווק של מתקני משחק אינטרקטיביים מהטובים ביותר שנראו כאן בארץ ואפילו בעולם. 

מתקני משחק

מה הם מתקני המשחק האלה אתם שואלים? אז אנחנו נסביר. מדובר במתקני משחקני שמטרתם לגרות את מוחם של הילדים ולהעשיר את הידע שלהם לגבי העולם, באמצעות כל מני עולמות: עולם הכבידה, עולם המרת אנרגיה, עולם האופטיקה, עולם הצלילים ועוד. כך למשל באמצעות מתקן המשחק גלגל אוגרים הילדים לצעוד בתוך גלגל ולחוש במאמץ לאורך זמן והאנרגיה המושקעת מומרת לאנרגיה המפעילה מסך אינטראקטיבי או למשל במשחק הליכת ירח המבוסס על כח הכבידה הילדים צריכים לשבת על מתקן כשרגליהם שעונות על גבי בסיס המתקן ולדחוף את עצמם לצד ימין באמצעות רגליהם ולהתחיל לסוב סביב בסיס המתקן, כשרגליהם לא מרפסות מן בסיס המתקן ובחלק מן הסיבוב הילדים כולים לחוש ממש מעין אובדן משקל .

מתקני משחק כאלה ועוד רבים הם לא סתם משחקים פשוטים, שלא מצריכים מהילדים להתאמץ, מדובר במתקנים המביאים ערך מוסף לילדים ומלמדים אותם דברים חדשים ומעשירים.

חוץ ממתקני משחק, חברת האם של המותג דשא עוז, מספקת חווית משחק עוד יותר מעשירה באמצעות דשא סינטטי לפארקים ואזורי משחק במגוון צבעים וצורות, היוצרות משחקי רצפה מדהימים.

אז אם נתקלתם באחד מן הפארקים עליהם אחראית פארק פלייר, כדאי שתביאו את הילדים שלכם לשחק בפארק עם מתקני משחק ברמה הכי גבוהה שיש, שיהפכו את חווית המשחק של הילדים שלכם לבלתי נשכחת.