מכונות שטיפה איכותיות לעסק שלכם

מכונות שטיפה איכותיות לעסק שלכם!

סביבה מטופחת, נקייה ומסודרת חשובה מאוד לכל סביבה ובמיוחד לסביבת עבודה. ניקיון בסביבת עבודה, לימודים, עסק הוא דבר מאוד חשוב והמון גופים משקיעים בו תקציבים מאוד גדולים. משרדים ובתי עסק שוכרים שירותים של חברות ניקיון, על מנת שידאגו לתחזוקה מספר פעמים בשבוע ואפילו בכל יום במהלך השבוע. מכונות שטיפה נחשבות לדרך האיכותית והיעילה ביותר על מנת לגרום לרצפות להבריק ולהיראות טוב למשך זמן ממושך.

במידה ואתם בעלי עסק או בעלים של חברת ניקיון ורוצים ששטיפת הרצפה שלכם תהיה הטובה ביותר, כדי שתקראו על מספר מכונות שטיפה ברמה גבוהה, שיגרמו לרצפה של העסק שלכם לנצנץ:

 

מכונות שטיפה בלחץ מים קרים–  מכונת שטיפה מסוג זה פועלת על לחץ מים קרים, היא מתאימה בעיקר לקבלנים, חקלאים, תחנות לשטיפת רכבים ובעצם כל עסק שלא מעוניין להוציא המון כסף על מכונות שפועלות על סולר. מכונת שטיפה בלחץ מים קרים מתאימה בעיקר למקומות שבהם הרצפה לא מלאה כתמי שומן, מכוון שהם כתמים מאוד קשים להסרה ולא ניתן להסירם ללא מים חמים.

מכונות שטיפה לרצפהמכונות שטיפה אשר משמשות לשטיפת רצפות בגודל של 200 מ"ר, מתוצרת איטלקית וידועות באיכותן המעולה. מכונות שטיפה מסוג זה מתאימות במיוחד לשטיפת עסקים, סופרים, חנויות ובעצם כל בית עסק שבו עוברים אנשים רבים במהלך היום וכתוצאה מכך בסוף היום נדרשת שטיפה מאסיבית.  מכונות שטיפה מסוג זה יעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר ובקלות.

מכונות שטיפה במים חמים וקיטור–  מכונת שטיפה במים חמים וקרים היא יותר יקרה, אך לגמרי שווה את ההשקעה. ניתן להחליט באיזו פונקציה להשתמש, על פי מצב המשטח. מכונת שטיפה משוכללת במיוחד ומותאמת לפי צרכי הלקוח והעסק.