כל הדרכים להביא את עוצמות הטבע לגינה הביתית

 מי שמרבה לטייל בטבע, וגם מי שלא, וודאי ער לעוצמות האדירות שלו ולקסמים המיוחדים שבו. ישנה דרך להביא את הטבע ממש עד לפתח הבית וליהנות מפלאיו יום ביומו ומבלי לנסוע רחוק מידי. מסלעות רבותיי! מדובר בשטחים מכוסים בסלעים מסוגים שונים שמעניקים לכל גינה או שטח עוצמות בל יתוארות. חברת סלעים.קום מתמחה זה שנים רבות בתכנון ובהקמת מסלעות בהתאמה אישית. החברה מייבאת אבנים וסלעים מכל רחבי העולם במגוון אדיר של צורות, צבעים וגדלים ומתכננת בכישרון רב מסלעות בכל רחבי הארץ.

סלעים ייחודיים מהעולם לעיצוב הגינה הביתית

אין ספק שהטבע במדינת ישראל הוא עוצר נשימה ויפה במיוחד. זה הטבע שלנו, שגדלנו לתוכו ובשל כך הוא אהוב במיוחד. יחד עם זאת, אין להתעלם מהעובדה שגם מדינות ברחבי העולם ניחנו באוצרות טבע מדהימים משלהן. סלעים הם אחד מפלאי הטבע היותר מיוחדים שיש. מדובר בגושי אבן עוצמתיים במיוחד שיכולים להמם ולרגש את כל מי שצופה בהם. חברת סלעים.קום שמה לה להביא את פלאי הטבע העולמיים היישר אל מדינתנו הקטנה. החברה מייבאת סלעים ייחודיים ממדינות מרוחקות ומשתמשת בהם לייצור ולתכנון מסלעות יוצאות דופן ממש כאן בישראל.

סלעים.קום הקמת מסלעות

 

סלעים.קום הקמת מסלעות

בניית מסלעות בהתאמה אישית

האם בכל מקום שנרצה נוכל לבנות מסלעה וליהנות מפלאי הטבע? ובכן, זה תלוי במי שמופקד על תכנון ובניית המסלעות. המקצוענים של חברת סלעים.קום מצליחים לעשות זאת גם במקומות מורכבים ומאתגרים במיוחד. אלו יכולים להיות פרוייקטים המוקמים בגינות פרטיות בשטחים בעייתיים או באיזורים השייכים לגופים ומוסדות ציבוריים.

מסלעות סלעים.קום

בניית מסלעות מסלעי חברון

סלעי חברון הם סלעים מבוקשים במיוחד בתכנון מסלעה. סלעי חברון אלו סלעים בעלי מראה עוצמתי וטבעי ביותר ואולי בשל כך הם פופולאריים כל-כך. בניית מסלעות מסלעי חברות מאפשרת עיצוב מתוחכם ומוקפד. ניתן להשתמש בסלעי חברון בתכנון פרוייקטים בגני אירועים, בתי ספר, גינות ציבוריות,  גינות פרטיות ועוד ועוד. חברת סלעים.קום עוסקת כבר שנים רבות וארוכות בבניית מסלעות בהתאמה אישית מסלעי חברון וממגוון עצום של סלעים נוספים.  סלעים.קום מצליחים ליצור חוויה אדירה ועוצמתית של הטבע במלוא הדרו בכל מקום.

בניית מסלעות