מערכות שאיבה

מערכות שאיבה הן פתרון מתקדם במיוחד שהופך את העבודה במעלים ובעסקים שונים ליעילה הרבה יותר. תפקידן של המערכות החכמות האלו הוא לשאוב את כל הפסולת שנוצרת במהלך תהליך הייצור ולהפוך את המשימה של שמירת הניקיון ליעילה יותר. כשאנחנו מדברים על פסולת אנחנו מתכוונים לכל דבר שנוצר בתהליך הייצור ואין בו צורך או שימוש. אלו יכולים להיות שבבים, נסורת, אבקות שונות, חול ואפילו חומרים נפיצים כאלה ואחרים. מערכות שאיבה כשמן כן הן, שואבות את הפסולת הזו ושומרות על סביבה עבודה נקייה ובריאה הרבה יותר. חברת "מורן- טכנולוגיות ניקוי מקצועי" משווקת מגוון מערכות מקצועיות ביותר שמותאמות באופן אישי לצרכי הלקוח.

מערכות שאיבה תעשייתיות

בניגוד לשואבי האבק הביתיים מערכות שאיבה תעשייתיות הן בעלות יכולת שאיבה גבוהה ומשמעותית הרבה יותר. מפעלים תעשייתיים, כמו גם בתי מלון או מסעדות, זקוקות לפעולת שאיבה עוצמתית יותר שעליה נותנות מענה אותן מערכות שאיבה. הן מצוידות במנגנונים מיוחדים שהופכים אותם לחזקים במיוחד. דבר נוסף שמייחד את המערכות התעשייתיות הוא שהן אינן מרעישות כמו השואבים הביתיים. זה אומר שניתן לעבוד איתם במקומות בהם יש דרישה לסביבת עבודה שקטה.

מערכות לשאיבה במשרדים ומלונות

משרדים ומלונות הם בדיוק מהמקומות שעבודת השאיבה בהם חייבת להיות שקטה כדי לא להפריע לעובדים או לאורחי המלון. מערכות שאיבה שכוללות בתוכן "שואבי קומה" יתאימו לשימוש במקומות אלו. בחברת "מורן- טכנולוגיות ניקוי מקצועי" תמצאו מגוון שואבי קומה ומערכות נוספות שיותאמו לצרכים שלכם באופן אישי.

שאיבה של שבבים, אבקות ופסולת תעשייתית

פסולת שנמצאת במפעלים חייבת להיות מפונה מהם ביעילות רבה. זה חשוב גם כדי לשמור על סביבת עבודה נקייה אך גם למען בריאות העובדים במפעלץ הפסולת הזו עלולה לכלול חומרים מסוכנים כמו שבבים או חומרים נפיצים כאלו ואחרים שאיבה מהירה ויעילה שלהם היא חיונית למדי. מערכות שאיבה הם ממש לא "מותרות", מדובר בפתרון הכרחי ביותר שהוא לחלוטין ציוד חובה במקומות מסוג זה. הקפידו להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים כדי שתבחרו את מערכת השאיבה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. ישנם סוגים רבים של מערכות אולם הבחירה בסוג המדויק עבורכם היא שתקבע את יעילות הפעולה של המכונה.