מרכז כנסים

מרכז כנסים עין צורים

מעוניין לקיים כנס, יום עיון, סדנא, השתלמות או יום כיף לעובדים? מה שאתה צריך זה מקום בו תוכל להעביר את הפעילות שתכננת בצורה חלקה ובאווירה נינוחה ונעימה. מרכז כנסים עין צורים הוא בדיוק המקום שחיפשת.

מרכז כנסים

מרכז כנסים עין צורים נמצא בקיבוץ עין צורים באזור השפלה, 5 דקות נסיעה מצומת קסטינה. מדובר במקום נאה, שופע צמחייה ירוקה המספק לך את כל הדרוש על מנת לקיים את הכנס או הפעילות שתכננת. במרכז כנסים עין צורים יש הכול מהכול: אולם כנסים בעל יכולת להכיל 150 איש או כיתות קטנות יותר המכילות עד 20 איש, מדשאות רחבות ידיים עבור המעוניינים לקיים את הפעילות בחיק הטבע, שירותי קייטרינג וארוחות בחדר האוכל של הקיבוץ, בריכות שחייה ומגרשי ספורט למעוניינים לשלב במהלך היום פעילות מהנה עבור המשתתפים ומגוון אפשרויות נוספות שיהפכו את השהייה במקום לחוויה אמתית.

במידה והכנס צפוי להימשך מספר ימים, אולם כנסים בעין צורים מעמיד לרשותכם שירותי אירוח כפרי – מגוון חדרי אירוח מצוידים בכול טוב מחכים למשתתפי הכנס.

 

מרכז כנסים עין צורים הוא המקום המומלץ לעריכת הפעילות שתכננת – חייג עכשיו ואל תשכח להגיד שהגעת דרך המומלצים של אם סי פבליש: 08-8588318