מרקיזות מומלצות

חברת סככות נועה משווקת ומתקינה מרקיזות מומלצות במיוחד לצרכנים בבתים פרטיים, בתי עסק, דירות ועוד. מרקיזות של סככות נועה הן מומלצות במיוחד מכוון שהן חזקות, עמידות ומתאימות לכל תנאי מזג האוויר, כגון: רוחות וגשמים.

מרקיזות מומלצות במיוחד להצללה ומיתוג עבור עסקים וניתן להזמינן מסוכך מרקיזה מבד שמשונית או בד דרלון (אך הוא לא עמיד בגשם). כמו כן, ניתן לשלב את המרקיזות עם מנוע חשמלי לסגירה ופתיחה קלה במיוחד.

 

מרקיזות מומלצות להצללה וחיפוי

סוככי מרקיזה מתאימים במיוחד ליצירת הצללה וחיפוי במרפסות בבתי קרקע, בניינים ובכניסה לעסקים. סגירתה של סוכך המרקיזה היא עגולה ושלד הסוכך עשוי מאלומיניום, כמו כן ניתן לרכוש גם מרקיזה עם חלק קבוע. מרקיזות הן פתרון אידיאלי עבור הצללה ויצירת חיפוי בצורה האיכותית והטובה ביותר לבית מגוריכם ובית העסק שלכם.

מרקיזות

מהן מרקיזות?

מרקיזות הן סוג של סוככים, אותן ניתן להשיג מתוך המבחר הרחב שמייבאת ומשווקת חברת סככות נועה. מרקיזות משמשות להצללה, איטום ויצירת פרטיות במרפסת והיתרון הכי גדול שלהן הוא שהן עמידות בכל תנאי מזג האוויר(אם בוחרים במרקיזה משמשונית). בדרך כלל את המרקיזות מתקינים צמוד לאחד הקירות החיצוניים של המבנה, בבתי עסק, בבתים פרטיים או כל מבנה כזה או אחר. מרקיזה מחופה באמצעות בד שמשונית, שהוא בעצם יריעת פלסטיק עמידה ואטומה. בנוסף לכך, ניתן לבחור מרקיזה עשויה בד דרלון, שהוא יותר מעוצב ובעל מראה זורם וקליל, אך הוא לא עמיד בפני גשם וזאת צריך לקחת בחשבון לפני ביצוע הזמנה.

 

בנוסף למרקיזות חברת סככות נועה מספקת עוד מגוון פתרונות הצללה ואיטום מקצועיים ואיכותיים, כגון: פרגולות אלומיניום, סגירות חורף, סגירת פרגולה, סוככים חשמליים, סוככים קבועים ועוד ועוד. אנו מתחייבים לאיכות הטוב ביותר בשוק! חברתנו בעלת ניסיון עשיר בתחום ועובדת עם מיטב המתקינים המנוסים והטובים ביותר בתחום הסוככים בישראל.

 

מעוניינים בסוכך מרקיזה? צרו קשר עוד היום עם חברת סככות נועה ונציג יגיע אל ביתכם ללא עלות וללא מחויבות! אנו נתאים עבורכם את הסוכך מרקיזה המושלם ונעניק לכם הצעת מחיר משתלמת במקום! התקשרו עכשיו 1700-550-488 שלוחה 1.