משאבות הגברת לחץ מים בבית

הגברת לחץ מים עם משאבותבעיה של לחץ מים נמוך בבית היא בעיה נפוצה וקיימת בבתים רבים ובעיקר בבתים רבי קומות. פעמים רבות לחץ מים נמוך בבית נובע מבעיה בצנרת, סתימה או בלאי של צנרת ביתית ולעתים הבעיה היא חיצונית ונובעת מלחץ מים עירוני נמוך.

תופעת לחץ מים נמוך היא מטרד עבור בני הבית והיא פוגעת ברמת החיים ובאיכותם. בחלק מהמקרים לחץ המים משתנה בשעות שונות של היום ובחלק מהמקרים זוהי תופעה קבועה אשר נובעת מלחץ מים נמוך במאגרי המים ובמשאבות של הבניין, סתימה בצנרת או בלאי ובמקרים אלו הבעיה עלולה להחמיר ככל שעובר הזמן.

פתרונות לבעיית לחץ מים

 

הגברת לחץ מים
הגברת לחץ מים – חברת המסנן

חברת המסנן מתמחה בהתקנת משאבות להגברת לחץ מים בבית. התקנת משאבות להגברת לחץ מים בבית מספקת פתרון מצוין לבעיה של לחץ מים נמוך ממקור חיצוני או פנימי. צוות חברת המסנן בעל ידע וניסיון רב בתחום משאבות מים פועל במיומנות לזיהוי מקור הבעיה וממליץ על השיטה הנכונה ביותר להתגבר עליה. הצוות מבצע התקנה של משאבה להגברת לחץ מים במקצועיות רבה וביעילות.

מגוון מערכות לחץ ומשאבות להגברת לחץ מים

 

ישנו מגוון רחב של מערכות לחץ ומשאבות להגברת לחץ מים והן פועלות בשיטות שונות. חברת המסנן היא חברה מקצועית ומנוסה אשר מאחוריה פרויקטים רבים והיכרות מעמיקה עם עולם המשאבות וכן עם התקנת מערכות הלחץ המגוונות מערכות פרסוטט עם מיכל לחץ הידרופור, מערכות משאבות עם פיקוח אלקטרוני, מערכות משאבות אשר משנות תדרים וכו'.

חשוב מאוד לדעת שלא כל בעיה של לחץ מים מחייבת החלפה או התקנה של משאבה. במקרים רבים פעולות תחזוקה פשוטות כמו ניקוי הצינורות ופתיחת סתימות יפתרו את הבעיה לצמיתות.

חברת המסנן מתמחה במתן מגוון של פתרונות אינסטלציה וכן מתמחה בהתקנת מערכות משאבות לכיבוי אש, התקנת מערכות ומשאבות לניקוז בחניונים ובמקלטים, התקנת מערכות משאבות ביוב, ניקוי מאגרי מים ועוד שפע של שירותים נוספים בתחום תשתיות ומשאבות מתקדמות.

בעיית לחץ מים בבית יש פתרון! פנו לחברת המסנן וקבלו יעוץ ופתרון מקצועי לבעיית לחץ המים! 03-544407 | 08-9451673