משחקי פיינטבול במרכז

רוצים לשבור שגרה ולצאת ליהנות ב משחקי פיינטבול במרכז הארץ? אתם עושים את הבחירה הנכונה! בפארק אתגרים אדרנלין בשטח תוכלו ליהנות ממשחקי פיינטבול שווים במיוחד לקבוצות קטנות וגדולות. משחקי פיינטבול מתאימים כפעילות מושלמת לימי הולדת לילדים, ימי גיבוש לעובדים וימי כיף לעובדים וסתם כפעילות שוברת שגרה שמתאימה לימי כיף עם החברים והמשפחה.

 משחקי פיינטבול במרכז

 

משחקי פיינטבול במרכז הארץ של אדרנלין בשטח

פארק אתגרים אדרנלין בשטח בחולון הינו פארק שמשתרע על שטח עצום, בו תוכלו ליהנות משלל פעילויות אתגריות מהנות ובניהן משחקי פיינטבול שווים במיוחד. מתחם הפיינטבול של הפארק הינו מתחם גדול במיוחד, בו תוכלו לנוע בחופשיות וליהנות מהמשחק בצורה המקסימאלית. פארק אתגרים אדרנלין בשטח מציע משחקי פיינטבול לימי הולדת לילדים ומבוגרים, משחקי פיינטבול לימי כיף וימי גיבוש לעובדים ועוד. כל  קבוצה שרוצה להגיע לפארק וליהנות ממשחק חוויתי, מלא באדרנלין מוזמנת להגיע ולחוות מהו משחק פיינטבול אמיתי באמת!

 

משחקי פיינטבול – חוויה מושלמת לקבוצות

רוצים לשבור שגרה וליהנות? משחקי פיינטבול לקבוצות מושלמים כדי ליהנות ולצאת מהשגרה. כאשר תגיעו למתחם פיינטבול אדרנלין בשטח תבינו מהו משחק פיינטבול אמיתי. מתחם פיינטבול מותאם במיוחד למשחקי הפיינטבול, עם שלל מבנים להסוואה, נשקי פיינטבול מהאיכותיים ביותר בארץ וצוות מדריכים מוסמך שמלווה את הקבוצות לאורך כל הפעילות. לפני שתתחילו את המשחק תעברו הדרכת בטיחות ולאחר מכן תתחלקו לקבוצות. לכל קבוצה צריך להיות ראש קבוצה, שיהיה אחראי לחלוקת תפקידים בקבוצה. המטרה היא אחת וברורה: לחטוף כמה שפחות כדורי צבע ולנצח את הקבוצה היריבה! משחק פיינטבול הוא משחק שממריץ את האדרנלין בגוף, הוא מספק חוויה שהיא שונה ומיוחדת משאר הדברים שאנחנו רגילים לעשות ביום יום ולכן הוא כל כך מהנה ואהוב ביותר ע"י קבוצות רבות שמגיעות ממגוון מקומות למתחם של אדרנלין בשטח.

 

 

 

 

סדנת פיינטבול במרכז הארץ

 

רוצים ליהנות מיום כיף במתחם פיינטבול מטורף?  נסו את מתחם הפיינטבול בפארק אתגרים אדרנלין בשטח ולא תתחרטו! 

ליצירת קשר עם פארק אתגרים אדרנלין בשטח חייגו 1700-5056-50 ותקבלו את כל הפרטים בנוגע לדילים ומחירים למשחקי פיינטבול בפארק אתגרים אדרנלין בשטח חולון.