משטחי בטיחות למגרשי משחקים

ממה עשויים משטחי בטיחות למגרשי משחקים?

 

משטחי בטיחות למגרשי משחקים וגני שעשועים עשויים מתערובת של חומרי פוליאתילן ממוחזר אשר מורכב במבנה של גושים המחוברים בתבניות בטכניקה של חיבור בחום. הפלטות עמידות וגמישות ונשארות כאלה למשך שנים רבות. חיבור הפלטות זו לזו בשטח נעשה בצורה מושלמת ועובי הפלטות נקבע בהתאם לגובה המתקנים. משטחי בטיחות מורכבים מציפוי עליון של דשא סינטטי איכותי אשר ניתן לבחור להרכיב ממנו דגמים שונים, צבעים מיוחדים, יצירת לוגו או משחקי רצפה ועוד.

משטחי בטיחות Smart-play

 

איך מתקינים משטחי בטיחות?

התקנת משטחי מתאפשרת בכל שטח ועל גבי מצע של חול, מצע, אספלט, בטון, או כל תשתית אחרת. משטח בטיחות מותקן יחד עם בסיס תחתון של פלטות פוליאתילן וניתן להתקין אותו בקלות ובמהירות. ההתקנה מתבצעת במקום ותוך שעות ספורות ניתן להשתמש במתקני השעשועים. אין צורך להיערך להתקנה באופן מיוחד ואין צורך לעשות הכנות בשטח, רק לקחת מידות בצורה נכונה ולבחור את הצורה המתאימה לכם.

משטחי בטיחות Smart-play

 

היתרונות בהתקנת משטחי בטיחות

 

התקנת משטחי בטיחות היא עניין של אחריות. פציעות רבות של ילדים מתרחשות דווקא במגרשי משחקים וגני שעשועים, המקומות בהם הילדים משחקים וצריכים להרגיש בטוחים. נפילה מגובה היא מסוכנת מאוד במיוחד עבור ילדים צעירים ומשטחי הבטיחות נותנים מענה בדיוק עבור מקרים כאלו על ידי בלימת זעזועים ויצירת משטח רך שסופג את עוצמת הנפילה. ניתן להתאים משטחי בטיחות לגני משחקים, גני שעשועים ציבוריים ווגני ילדים ולהתאים אותם לכל שטח ולכל צורך. ולסיום, משטחי בטיחות אינם דורשים תחזוקה ולכן התקנתם היא השקעה חד פעמית ומשתלמת ביותר.