משטחי בטיחות מגומי לגני משחקים וגני ילדים Smartplay

משטחי בטיחות מגומי לגני משחקים וגני ילדים

חברת Smartplay מובילה את תחום משטחי הבטיחות מגומי בישראל. משטחי בטיחות מגומי של חברת smartplay מותקנים בגני ילדים פרטיים וציבוריים, מגרשי משחקים, מתקני ספורט ברשויות מקומיות וארגונים פרטיים ברחבי הארץ.

משטחי בטיחות מגומי של חברת smartplay

משטחי בטיחות מגומי של חברת smartplay  איכותיים במיוחד ועומדים בכל התקנים המחמירים ביותר. משטחי בטיחות מגומי של חברת smartplay הם למעשה פלטות גומי מסוג פוליאיטילן ממוחזר. גושים קטנים של החומר מחוברים יחד בחום לתבניות אשר יוצרת משטח בטיחות מגומי, עמיד, איכותי ומעוצב. בשטח משטחי בטיחות מגומי של חברת smartplay מחוברים זה לזה בעובי מתאים אשר נקבע לפי גובה הנפילה מהמתקנים.

התקנת משטחי בטיחות מגומי smartplay

התקנת משטחי בטיחות מגומי של חברת smartplay ניתנת לביצוע על גבי כל סוגי המשטחים. ניתן להתקין משטחי בטיחות מגומי על גבי חול, תערובת מצע, משטח אספלט, בטון יצוק או כל תשתית אחרת שניתן למסגר.

משטחי בטיחות מגומימשטחי בטיחות מגומי של חברת smartplay מונעים פציעות ופגיעות של ילדים במגרשי משחקים וגני ילדים ומקטינים את חומרת הפגיעות של ילדים, פעוטות ותינוקות במגרשי משחקים, גני ילדים, בתי ספר ובבית. משטחי בטיחות מגומי של חברת smartplay הם מוצר אשר נולד מתוך צורך בפיתוח פתרונות להגנה על ילדים בשעת משחק ונפילה ולסייע בשמירה על ניקיון ותחזוקה.

לחברת Smartplay חטיבת ייעוץ מקצועי ללקוחות ובה צוות מקצועי אשר עומד לרשות הלקוחות משלב התכנון ועד למציאת הפתרונות המיטביים לכל מקרה לצורך

לאתר של חברת smartplay