מתנה נוצצת במיוחד

יש הרבה סוגי מתנות שאפשר להעניק לנשים בהזדמנויות חגיגיות שונות, אך אין ספק כי מרבית הנשים תמיד ישמחו לקבל במתנה תכשיט מעוצב. אם יש לך התלבטות בנוגע למתנה, הרי שתכשיט זהב או כסף מכל סוג תמיד ייתן את המענה המושלם. מתנה עבור האישה ליום נישואין, מתנה עבור קולגה שסיימה עבודתה במקום עבודה, מתנה לחברה טובה, וסתם כאשר רוצים לפנק, ללא הזדמנות מיוחדת.

טבעות זהב

טבעות זהב קיימות במגוון רחב של עיצובים, והן תמיד מרשימות ביופיין. ניתן לרכוש טבעות זהב אשר עשויות רמות שונות של קראט. קראט היא מידה המודדת את % הזהב הטהור בתכשיט. מידה 24 קראט מבטא זהב טהור ב- 100%. מרבית התכשיטים לא מיוצרים מזהב טהור ב- 100%, זאת בגלל שהזהב הוא חומר רך מידי במצבו הטהור, ואינו עמיד מספיק לצורך ייצור תכשיטים. מרבית טבעות הזהב יהיה 14 קראט ועד 18 קראט.  לצד % הזהב בתכשיט יש לבחון את עיצובו. אם התכשיט מיועד עבור מתנה, מומלץ להגיע כאשר בידכם טבעת של האישה עבורה אתם רוכשים את המתנה, על מנת שתוכלו לדעת את מידת הטבעת הרצויה.

מתנה נוצצת במיוחד - בעלי מקצוע מומלצים

 

 

 

 

 

 

 

שרשראות זהב

מתנה ייחודית שתשמח כל אישה יכולה להיות גם שרשרת זהב מעוצבת. שרשראות זהב יכולות להיות עשויות מזהב צהוב או זהב לבן, או כל שילוב של השניים. יש שרשראות בעיצוב צמוד לצוואר וישנם שרשראות ארוכות יותר עם תליונים בעיצובים מגוונים. בחירת השרשרת צריכה להלום את האישה שלה היא מיועדת. לפני הבחירה נסה לחשוב מה סגנון התכשיטים אותו נוהגת האישה לענוד. האם היא מהנשים שאוהבות תכשיטים בעלי נוכחות יותר גדולה, גדולים ונוצצים או האם היא מעדיפה שרשרת יותר צנועה. בחירת התליון לשרשרת יכולה גם היא להיות מעולם תוכן הרלוונטי לאישה.

מתנה נוצצת במיוחד - בעלי מקצוע מומלצים

 

 

 

 

 

 

 

 

עגילי זהב

עגילי זהב הן עיטור מקסים התורם למראה הכללי ומעצים את יופייה של כל אישה. גם בנוגע לעגילי זהב קיים טווח של קראט, אשר לרוב יעמוד על 18. על מנת שתוכל לבחור זוג עגילים שימצא חן בעיני האישה, מומלץ לכלול בשיקולים את מבנה הפנים והצוואר שלה. עגילים ארוכים מתאימים מאוד לנשים בעלות צוואר ארוך, ועגילים צמודים לאוזן יתאימו יותר לבעלי פנים עגולות. התאמת העגיל צריכה גם לכלול התייחסות למטרתו. האם זהו תכשיט המיועד לשימוש יום יומי או תכשיט המיועד לאירועים חגיגיים יותר.

שילוב של יהלומים בתכשיטי זהב

יהלומים תמיד היו ותמיד יהיו חבריה הטובים ביותר של האישה. אין כמעט נשים שלא אוהבות יהלומים, ובחירת תכשיט זהב אשר שזור בו יהלום או כמה יהלומים יבטיחו לך שביעות רצון והכרת תודה מאוד גדולה. ישנם כמה גורמים המשפיעים על מחירו של יהלום: הגורם הראשון הוא הצבע. צבע היהלום מצוין במידות D  ועד Z , כאשר D מבטא את היהלום בעל האיכות הגבוהה והשקיפות הגבוהה ביותר. גורם שני הוא רמת הניקיון. גורם שלישי הוא איכות החיתוך והליטוש, והגורם הרביעי הוא משקל היהלום, אשר נמדד ביחידות קראט.

מתנה נוצצת במיוחד - בעלי מקצוע מומלצים

 

 

 

 

 

 

תכשיטי הנסיכה – למתנות איכותיות במיוחד

בחנות תכשיטי הנסיכה תוכל למצוא מענה לכל צרכי המתנות לאישה. אנו מספקים ללקוחותינו מגוון רחב מאוד של תכשיטי זהב ויהלומים בטווח מחירים רחב. עבור נשים בכל גיל, ובכל סגנון אפשרי, קיימים תכשיטים איכותיים, יפהפיים, שיעניקו לאישה את תשומת הלב המיוחדת.