מתקני תצוגה בהתאמה אישית

מתקני תצוגה בהתאמה אישית במקום מדף

כל אדם בעל הבנה בסיסית בתחום השיווק והמכירות יודע שהאופן שבו אנו משווקים מוצר מסוים ומציגים אותו לקהל הלקוחות, משפיע במידה רבה ביותר על היקף המכירות שלו. מוצר שהשיווק שלו ייעשה בחכמה, יצירתיות והתאמה לקהל הלקוחות הפוטנציאליים שלו, יכול להגדיל את המכירות שלו באחוזים רבים. יש לכם מוצר אותו אתם מעוניינים לקדם? האם השקעתם עד הפרט האחרון? האופן בו המוצר מוצע ללקוחות בחנות, תהא החנות אשר תהא, הוא מרכיב חשוב בהצלחת המוצר וכדאי לחשוב היטב על דרך יצירתית במיוחד להעמיד אותו למכירה בחנות. מתקני תצוגה יכולים להוות תחליף משודרג לגמרי למדפים הפשוטים.

פרסום זה הכול

מתקני תצוגה בהתאמה אישית - הפח תעשיות מתכת
הפח תעשיות מתכת

לקוח מתעניין שחולף ליד המדף לא יידע באמת איך המוצר ואיכותו עד שלא ייקנה. לכן חשוב לתת לו את הרושם לגבי המוצר, בו אנו מעניינים, דרך האריזה וההעמדה בחנות. כיום יש אפשרויות רבות ביותר לסקרן לקוחות ולגרום להם להתעניין במוצר, כאשר מתקני תצוגה הם אחד הפתרונות היעילים בתחום. מתקני תצוגה פשוטים יכולים להיות בסך הכול מתקן עשוי מתכת או פלסטיק ועליו מעמידים את המוצרים בשורה, ללא כל מאפיין מיוחד. אך מדוע להסתפק בכך? הרי פרסום זה הכול במכירות. 

עבור כל מוצר ראוי לעצב מתקני תצוגה המדגישים אותו, אשר לוכדים את עיני העוברים והשבים ואשר יוצרים סקרנות וציפייה לתוכן המוצר החבוי.

מתקני תצוגה בהתאמה אישית בעיצובים מקוריים

הפח תעשיות מתכת מציעה לכם, אלו המעוניינים לסלול את הדרך של המוצר שלהם להצלחה- פתרונות יצירתיים ביותר לנקודות המכירה של המוצרים. הצוות המקצועי של מחלקת STAND UP ילווה אתכם משלב התכנון של הפרויקט ועד התקנת מתקני תצוגה לבסוף בנקודות המכירה בהן תרצו להעמידם. כמובן שעבור כל לקוח יעוצבו מתקני תצוגה משלו, בהתאם למוצר, לחזון ולבקשות הלקוח. "הפח תעשיות מתכת" מבטיחה לספק יצירתיות, חדשנות, תוצאות מדויקות, עמידה בלוח זמנים, שירות מעולה והכי חשוב- שיתוף פעולה מלא ביניכם לבין מחלקת STAND UP,  שיניב את התוצאה האופטימלית עבורכם.