הקשר בין מתקני תצוגה לבין אחוזי מכירות

 הידעתם? למתקני תצוגה יש השפעה רבה ומשמעותית על אחוזי המכירות. נשמע מופרך? ממש לא . המידע הזה אמין לחלוטין ואפילו הוכח לא פעם. שימו לב, ככה בדיוק זה עובד: מתקני תצוגה מושקעים ואיכותיים מושכים אליהם תשומת לב רבה יותר של לקוחות. לקוחות שנמשכים למקום מסוים בחנות עשויים לשהות בו זמן רב יותר ולקנות מוצרים רבים יותר. וככה, חברים, גדלים להם אחוזי מכירות. מסיבה זו בהחלט כדאי להשקיע מחשבה רבה בבחירת מתקני תצוגה ובטח שלא להקל ראש בכך.

עגלות תצוגה למשקאות

המשקאות השונים לוקחים נתח נרחב מהמכירות ברשתות השיווק השונות. בדיוק בגלל זה כדאי לחשוב ולתכנן היטב כיצד להציג אותם לקהל הלקוחות. מומלץ לעשות זאת תוך שימוש במתקני תצוגה מעוצבים וחדשניים. אחת האופציות היותר מוצלחות הן עגלות התצוגה של חברת הפח. מדובר בעגלות שהושקעה מחשבה רבה בתכנונן מתוך הבנה כי יש להן תפקיד משמעותי ברשתות השיווק. ניתן למתג את העגלות לפי בחירה ולהתאים את העיצוב לצרכיהן המשתנים של רשתות השיווק.

מתקני תצוגה הפח         

מתקני תצוגה לרשתות שיווק

תחום התצוגה בחנויות וברשתות השיווק שינה לחלוטין צורה בשנים האחרונות. אם בעבר היו מסתפקים בכמה עגלות ומדפים פשוטים, הרי שכיום המצב ממש לא כך. היום משקיעים מחשבה רבה בעיצוב התצוגה ובאופן סידור המוצרים מתוך הבנה ברורה שיש לכך השפעה על המכירות. מתקני תצוגה מעוצבים מעניקים לחנות מראה מושקע ומאפשרים חווית קנייה אחרת לגמרי. חברת הפח תעשיות מתכת מתמחה בייצור מתקני תצוגה לרשתות שיווק במגוון צורות וגדלים. בנוסף למתקני תצוגה, החברה מייצרת עוד מגוון אפשרויות תצוגה ואחסון מתקדמות ואיכותיות במיוחד.

סטנדים לתצוגה    

 מתקני תצוגה מעוצבים

מנהלי חנויות ורשתות שיווק חכמים הם כאלה שמבינים את החשיבות שיש לאופן הצגת המוצרים בחנות והם משקיעים רבות בבחירתם.  עגלות, מדפים וסטנדים  מעוצבים לתצוגה מעניקים מראה מושקע ומוקפד לחנות כולה ובהחלט יכולים להגדיל את הרווחים. בחברת "הפח" משקיעים הרבה מחשבה בתכנון ובעיצוב מתקני התצוגה ועגלות התצוגה ומקפידים על שימוש בחומרים איכותיים במיוחד. חנויות רבות ברחבי הארץ בחרו להציב מתקני תצוגה של הפח והצליחו לשדרג את מראה החנות באופן בולט.