סוגי חלוקי נחל

סוגי חלוקי נחל קיימים – לקישוט הגינה והבית

חלוקי נחל הם חלקי סלע שנשחקו בעקבות המגע עם סלעים אחרים או ממים זורמים והם הופכים לאותם חלוקי נחל מוכרים ומדהימים בהם נעשה שימוש רב לקישוט וליופי.

חלוקי הנחל משמשים רבות לעיצוב וליופי. ניתן למצוא את חלוקי הנחל השונים בגינות או בבית כאשר כל מקום כזה בו בוחרים להשתמש בחלוקי הנחל, הופך למרהיב במיוחד כפי שרק יופי טבעי ובראשיתי מסוגל להעניק. יש כאלה שמאמינים גם באנרגיה החיובית שמפיצים סוגי נחל במקום בו בוחרים להשתמש בהם. את חלוקי הנחל ניתן למצוא בקרקעית הנחלים או בגדות הנחלים. הם קיימים בצבעים רבים ובצורות שונות וגם במרקמים שונים ומעניינים. חלוקי נחל ממוינים בדרך כלל על פי מוצאם הגאוגרפי. כלומר מהמקום המיוחד ממנו הם הגיעו.

סוגי חלוקי נחל קיימים לחיפוי קרקע

סוגי חלוקי נחל

בגינות רבות ובחצרות רבים ניתן לראות את השימוש הנפוץ באותם חלוקי נחל. חלוקי הנחל שומרים על האדמה ואף מצננים את הטמפרטורה במקום, הם שומרים על הניקיון של הקרקע וכמובן מוסיפים הרבה מאוד יופי וחן למקום. חלוקי הנחל גם מונעים את הצמיחה של העשבים השוטים ומבטלים אף את הצורך בהשקיה.

בגלל שחלוקי הנחל עשויים מחומר סלע אמתי, הרי שמדובר בחומר חזק ועמיד במיוחד. בדיוק כמו הסלע. מסיבה זו מדובר בשימוש ארוך טווח ובפתרון חיפוי מוצלח במיוחד לכל מקום בו בוחרים להשתמש באותם חלוקי נחל. ניתן לבחור בחלק אחד של הגינה בו ישבצו את חלוקי הנחל. יש כאלה שיעדיפו להשתמש בהם סביב העצים או לשביל בתוך הגינה כל אחד על פי טעמו וצרכיו.

סוגי נחל קיימים במגוון עצום, בצבעים מרשימים ובגדלים שונים המתאימים למטרות שונות. כדאי להתרשם מהאפשרויות הרבות שמציעות לנו אותן חלוקי נחל מהטבע. כל מקום בו נבחר להשתמש בהם יהפוך לייחודי, מקורי מרהיב ומושך.                                                                                                                                                                                                                                                               

חלוקי נחל לגינה

חלוקי נחל לגינה תמצאו במתחם המכירות של סלעים.קום. סלעים.קום מייבאת את חלוקי הנחל מכל קצות תבל, חלוקי נחל בצבעים מרהיבים שיוסיפו נגיעות של קסם לעיצוב הגינה. אתם מוזמנים לבקר בחצר התצוגה של כפר הסלעים ולבחור את חלוקי הנחל שקורצים לכם מתוך המלאי העצום.

חלוקי נחל מישראל והעולם בגדלים שונים

חלוקי הנחל שלנו מיובאים מנהרות ונחלים שונים ברחבי העולם וממגוון נחלים בארצנו הקטנה. קיימים חלוקי נחל מאלפי סוגי סלעים ובמגוון גדלים וצבעים, רוב סוגי חלוקי הנחל הגדולים נוצרו מזרימת המים באגמים והנחלים. חלוקי הנחל הקטנים ברובם נוצרו בחופי הים. חלוקי הנחל הם אלמנט עיצובי שלא דורש תחזוקה ושומר על המראה למשך עשרות שנים.