סורגים בשלל עיצובים

כשאנחנו חושבים על סורגים, אנחנו חושבים לעתים על מרכיבים לא מעוצבים ואסתטיים

הדבר העיקרי שקופץ לראש שלנו כאשר אנחנו שומעים את המילה סורגים הוא בדרך כלל לא דבר אסתטי כל כך. אנחנו חושבים על סורגי תא ישרים, שתפקידם למנוע בריחה או לכל הפחות נפילה – וכך אכן היה המצב לאורך שנים בטרם התחום התקדם. עם זאת, הצורך בסורגים בבתים של כמעט כל אחד מאתנו, בשילוב עם הרצון שלנו במרחבים יום יומיים אסתטיים, גרם לכך שכיום ישנן אפשרויות מעוצבות רבות בתחום זה, ושבהחלט ניתן למצוא אופציות אסתטיות ברמה הגבוהה ביותר גם כאשר אנחנו משקיעים בסורגים, שתפקידם הפרקטי והבסיסי הוא לא אסתטי, אלא מניעה של כניסה לבית שלנו, מניעה של נפילה מחלונות או מניעת פריצה. כעת, נבין מהן בדיוק האפשרויות האסתטיות בתחום זה, ובמה כדאי לכם לבחור עבור הבית שלכם.

סורגים לבית

אילו סגנונות עיצוב קיימים עבור סורגים? במה כדאי לבחור? האם זה רלוונטי גם למעקות?

  • מהם הסגנונות בשוק? הסגנונות הקיימים כיום בשוק עבור עיצוב של סורגים הם מגוונים למדי, כאשר הדבר תלוי במידה רבה במה שנחוץ עבור הבית שלכם ובשירות אליו אתם פונים. סורגים עשויים ממתכת, בדרך כלל ברזל, וכך ככל שמדובר בשירות מקצועי ומתקדם יותר של מסגרייה, הרמה האסתטית אליה תוכלו להגיע תהיה גבוהה יותר. ספציפית ניתן למצוא כיום סורגים בעיצובים פרחוניים, בעיצוב קלאסי ואירופי, בסגנונות ריבועיים המבוססים על סימטריה או דווקא בכאלה מעוגלים – האפשרויות הן רבות ומגוונות ביותר, וישנן גם אפשרויות שלא נראות כמו סורגים כלל אלא כמו יצירות אומנות של ממש, שבמקרה גם ממלאות מטרה פרקטית בחלון או בדלת הבית שלכם.
  • האם זה רלוונטי גם למעקות? לא רק הסורגים זוכים לסגנונות עיצוב איכותיים, אלא גם כמובן עבודות מתכת אחרות בבית, וספציפית גם המעקות. המעקות המשמשים עבור המרפסת שלנו למניעת נפילה, או עבור גרמי מדרגות, יכולים גם הם להיות מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר עם עבודות מתכת איכותיות בהתאם, וגם כאן הדבר תלוי במידה רבה במסגרייה אליה פונים עבור עיצוב מרכיבים אלה. אין כל סיבה לא להשקיע בעיצוב של פריט יום יומי וחשוב כל כך בבית שלנו, גם אם מדובר במרכיבים שהתפקיד שלהם הוא בטיחותי ופרקטי בעיקרו – שכן כך בדיוק מתבטאת איכות החיים ואיכות העיצוב של המרחבים היום יומיים שלנו.

השקיעו בפתרונות איכותיים לבית שלכם, דרך מסגרייה ברמה הגבוהה ביותר

בכדי לבחור בצורה הנכונה ביותר עיצוב של סורגים ושל מעקות עבור הבית שלכם, אתם צריכים להשקיע בכך דרך שירות שמתמחה בתחום. השירות הנכון שאליו כדאי לכם לפנות בהקשר זה הוא שירות של מסגרייה – בית מלאכה מקצועי שמתמחה במוצרי מתכת ברמה הגבוהה ביותר, ויודע לספק פתרונות אסתטיים איכותיים ביותר בלי להתפשר ולו במעט על איכות הביצוע של עבודת המתכת וההתאמה לבית שלכם.