סטנדים לתצוגה

סטנדים לתצוגה הם הבסיס להצגת מוצרים בכל מקום המבקש למכור, לשווק, להציע או להציג. מהי חשיבותם של סטנדים לתצוגה?

אם אתה בעל עסק המציע מוצרים למכירה, ללא ספק נתקלת בצורך בבחירת סטנדים לתצוגה עבור המוצרים המוצעים אצלך בחנות. סטנדים לתצוגה הם פריט בסיסי המשמש כפרזנטור של מוצרים שונים בחנויות, בקיוסקים, בסופרמרקטים, בירידים, בתערוכות ולמעשה בכל מקום המעוניין למכור, להציע או להציג פריטים או מוצרים שונים בפני לקוחות פוטנציאלים. תפקידם של סטנדים לתצוגה הוא חשוב ומשמעותי במיוחד בכמה מישורים ובמספר רמות

פתרון פונקציונאלי

עיצוב חנות או נקודות מכירה מתחיל בתכנון התלוי במרכיבים שונים כמו קהל הלקוחות, אופי המכירה, גודל החלל ושטח פנוי למסחר. בחנות המוכרת פריטים רבים בגדלים שונים אחד הנקודות המרכזיות עליהם צריך לשים את הדעת בתכנון החלל המסחרי היא בחירה של סטנדים לתצוגה למוצרים המוצעים למכירה בחנות. שימוש בסטנדים יאפשר מרווח תכנוני נוח לעיצוב החנות בהתאם לצרכים הנדרשים ויאפשר חיסכון בשטח מסחרי רב בחנות בעל גודל מוגבל.

הצבת המוצרים על מדפי הסטנדים צריכה להתרכז בהנגשת המוצרים בפני הלקוחות יותר מאשר בסידור ובארגון שלהם,  הנגישות של המוצרים בפני הלקוחות היא החשובה ביותר. עיצוב נכון של החנות ישפיע על יעילות העבודה ויאפשר מוצוי מלא של הצגת המוצרים, כאשר כל מוצרי החנות יקבלו חשיפה מלאה ללקוחות החנות.

פתרון שווקי לצורכי מכירות

הצבת סטנדים מהווה הרבה יותר מפתרון פונקציונאלי פרקטי, אלא משמשת ככלי שיווקי רב עוצמה. שימוש בסטנדים מאפשר את עיצובה של החנות בהתאם לצרכים הנדרשים לביצוע קידום מכירות, אם לדוגמא החלטתם לפתוח חנות נעליים יוקרתית חלק משמעותי ביותר במיתוג החנות הוא עיצוב נכון הפונה ללקוח בשפה שהוא מבין ובכך יתרום ויגביר את מכירות החנות ואת תנועת הלקוחות בה. עיצוב החנות מתחיל בהצבה של המוצרים על הסטנדים בצורה נגישה ומסודרת שתשפיע על יעילות העבודה בחנות מחד ועל יעילות המכירות מאידך.

סוגי סטנדים לתצוגה

קיים מגוון רחב של סטנדים לתצוגה, מתקנים רצפתיים, מתקנים שולחניים וכאלו המיועדים לתלייה. שימוש בסטנדים ייעודיים המעוצבים באופן אישי נפוץ במיחוד בקיוסקים ובפיצוציות. כמעט כל משווק ויצרן מספק יחד עם מוצריו סטנד ייעודי ממותג ומעוצב המיועד למשוך את תשומת ליבו של לקוח פוטנציאלי.  החומרים מהם מיוצרים סטנדים הם רבים ותלויים בעיקר ברצונו של הלקוח ובאופי המוצר. עץ, פרספקס ומתכת אלו חומרים פופולאריים לייצור סטנדים לתצוגה.

סטנדים ממתכת

כאשר בוחרים סטנדים לתצוגה חשוב לבחור בסטנדים איכותיים שיחזיקו מעמד לאורך זמן ויאפשרו שימוש מגוון לצרכים שונים. סטנדים ממתכת נחשבים לסטנדים חזקים במיוחד, הם נוחים ובעלי מראה נקי ונעים לעין נוחים לעיצוב ולכן ניתן למצוא אותם במגוון עיצובים וסגנונות..

 

חברת "הפח" מובילים בפיתוח ייצור, יבוא  ושיווק של מוצרים, מספקת סטנדים מותאמים אישית לכל לקוח.