סככות נועה

סככות נועה – סככות לבית ולעסקים

סוככים, מרקיזות, וסגירות חורף - סככות נועהסככות נועה הוקמה לפני מעל לעשור בשנת 2004 ע"י אלירן ג`ורנואל, החברה מתמחה במתן פתרונות הצללה שונים לבתים ועסקים. אצלנו תמצאו את כל סוגי הפתרונות ואת כל המוצרים הנדרשים בתחום הסוככים, החברה מספקת מגוון רחב של סוככים כגון: סוככי זרועות, סוככי דופן, סוככי מרקיזה, סוככים קבועים, סגירות חורף, סוככים מיוחדים בהתאמה אישית ועוד. מעבר לשירותי התקנה, חידוש, ותיקון בחברה תמצאו שירות אדיב ומקצועי 24/7 במידת הצורך.

סוככי מרקיזה

סוככי מרקיזה הינם סוככים דוקרטיביים בצורות שונות המגנות מפני השמש והגשם, ההתקנה מתבצעת ע"י הצמדה לקיר ואיטום עם חומרים מתאימים על מנת למנוע כניסה של שמש, מי גשם או רוחות שלא במידת הצורך. סככות נועה מתאימה את המרקיזה בהתאמה אישית לבית ולעסק ודואגת שהסוכך ישתלב באופן טבעי במקום.

סוככי זרועות

סוככי זרועות מספקים כיסוי שטח הרחב ביותר מבין כל הסוככים המתקפלים ומה שיפה הוא שהם אינם דורשים תשתית מיוחדת להתקנה, אנשי המקצוע של סככות נועה מתאימים את סוכך הזרוע לאזור התלייה בהתאמה אישית בנראותו והפעלתו במקום.

סוככים, מרקיזות, וסגירות חורף - סככות נועהסוכך כבלים

סוככים מתקפלים הידועים בתור סוככי כבלים מותקנים על גבי מוטות המתוחים על המסגרת וגורמת לסגירה, פתיחה וצורתו של הסוכך. סוככי כבלים הינם נפוצים במקומות בהם נדרש הגנה בשטח גדול מפני השמש, ניתן לבחור חיפויי בד שונים ומגוון צורות לעיצוב הסוכך וליצור התאמה יחודית לבית או לבית העסק כמו שאתם חולמים.

סוכך קבוע

סוכך קבוע או בשמו המקורי "הסוכך הקלאסי" את הסוכך הקבוע שלד מתכת עליו נמתח הבד. הסוככים הקבועים הינם הסוככים החזקים ביותר שניתן למצוא, הסוככים עמידים בכל תנאי מזג אוויר, שמש, גשם, וגם רוחות חזקות, סככות נועה משתמשים בחומרים החזקים ביותר שישנם בשוק ודואגים שסככות אלו ישארו אצלכם לשנים רבות. ניתן להתקין מגוון רב של בדים על הסככות על מנת לשדרג את המראה והחוזק לאורך השנים.