פארקים ציבוריים הכי מושקעים בישראל – מי החברה שיוצרת אותם?

אם יצא לכם לעבור בביתר עלית, חולון, תל אביב ועוד המון ערים גדולות ומרכזיות ברחבי הארץ בוודאי נתקלתם באחד מן הפארקים המרהיבים שנמצאים באותן ערים. על רובם אחראית החברה שהביאה את הדשא הסינטטי לישראל ועם השנים הביאה עוד המון פיתוחים חדשניים לפארקים ציבוריים. לאותה חברה קוראים דשא עוז, אשר תחתיה יש מספר חברות בת המתמתחות בתחומים שונים: PARK PLAYER- חברה המתכננת ומייצרת תקני משחק מדעיים, אינטראקטיביים, חינוכיים וטכנולוגיים, שעוד לא נראו בעבר בארץ והחברה השנייה היאSMART PLAY – החברה שדואגת למשטחי בטיחות איכותיים, המונעים החלקה ופציעות בפארקים לילדים. השילוב של דשא עוז, יחד עם חברות הבת יוצר פארקים ציבוריים מושקעים מכל הבחינות: נראות, בטיחות וחווייתיות.

זה די ברור שקהל היעד המרכזי של פארקים ציבוריים הוא ילדים. משפחות רבות מבלות בפארקים כדי לאפשר לילדים לפרוק אנרגיות ולבלות ולכן יש חשיבות מאוד גבוהה לבטיחות, בעיקר במקומות בהם שוהים המון ילדים מדי יום. חברת SMART PLAY דואגת לבטיחות המקסימלית של הילדים בפארקים באמצעות משטחי בטיחות איכותיים, המספקים הגנה ושיכוך בעת הנפילה עד לגובה של 3 מטרים.

קבלו הצצה לפרויקטים של התקנת משטחי בטיחות בפארקים ציבוריים מבית SMART PLAY בשילוב דשא סינטטי צבעוני מבית דשא עוז:

 

 

פארקים ציבוריים

 

השילוב של דשא סינטטי צבעוני יחד עם משטחי הבטיחות יוצר שילוב מנצח של נראות יפה וצבעונית שעושה חשק לשחק בפארק וזאת תוך כדי שמירה מקסימלית על בטיחות הילדים בזמן שהם משחקים ונהנים וזוהי הסיבה שהמון רשויות מקומיות בוחרות בדשא עוז בכל פעם מחדש להקמת פארקים ציבוריים המיועדים לילדים.

ועכשיו בואו נדבר על הדבר הכי בולט ומיוחד – מתקני המשחק המדעיים של PARK PLAYER. יש המון פארקים עם מתקני משחק, אבל לא כולם מיוחדים כמו המתקנים של פארק פלייר. החברה כל פעם ממציאה את עצמה מחדש ומביאה אל שוק מתקני המשחק לילדים מתקנים משוכללים שלא ניתן לראות בכל מקום. מטרת מתקני המשחק היא לגרום לילדים לפתח את החשיבה ולצאת מחוץ לקופסא באמצעות מגוון עולמות: עולם הצלילים, עולם המרות אנרגיה, עולם האופטיקה, עולם הכבידה ועולם קטן. בניגוד לנדנדה ומגלשה, שגורמות לילדים לעשות פעולות נורא פשוטות, מתקני המשחק של פארק פלייר מעניקים ערך מוסף לילדים ומפתחות את החשיבה שלהם על ידי מתקני משחק מדעיים. כמו למשל: מתקן המשחק "הפסנתר הענק", אשר מטרתו לימוד תווים והתנסות בנגינה המשלבת פעילות פיזית או מתקן המשחק "הליכת הירח, שהוא מטוטלת קונית תלת-ממדית המדגימה משמעות כוח הכבידה והשפעתו על גוף הילדים ועוד המון סוגים של מתקני משחק מפתחים חשיבה, מהם תוכלו להתרשם באתר החברה או ממש פיזית באחד מן הפארקים הפרוסים ברחבי הארץ.

 

קבלו הצצה לפרויקטים של התקנת מתקני משחק מדעיים בפארקים ציבוריים המיועדים לילדים:

פארקים ציבוריים
מתקני משחק בפארקים ציבוריים

ההשקעה בילדינו היא החשובה ביותר וככל שנראה יותר פארקים ציבוריים  לילדים כפי שמקימה חברת דשא עוז יחד עם חברות הבת סמארט פליי ופארק פלייר, כך הילדים יקבלו הרבה יותר מסתם עוד מקום להתרוצץ בו ולפרוק אנרגיות, אלא מקום שבו הם גם יכולים לבלות וליהנות, וגם להעשיר את הידע שלהם, ללמוד דברים חדשים על העולם ועל הדרך שהוא בנוי יחד עם ילדים אחרים.

 

אז כפי שכבר הבנתם חברת דשא עוז, יחד עם חברות הבת סמארט פליי ופארק פלייר יכולה ליצור אין ספור דברים לפארקים ציבוריים וכשמדובר בעבודה יחד איתן השמיים הם באמת הגבול. אם אתם בדרך לפרויקט של פארק ציבורי לילדים ומחפשים את בעלי המקצוע הנכונים לשם כך, אנו ממליצים על חברת דשא עוז, סמארט פליי ופארק פלייר שיעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

 

רוצים לקבל עוד המלצות על בעלי מקצוע בתחומים שונים? הסתכלו על כתבות נוספות על מגוון בעלי מקצוע בבלוג שלנו